Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy nőnek az cuki ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek az cuki ha egy férfi meleg és nem vonzodik nőkhöz?

Figyelt kérdés
VAgy inkább szánalmas.
2018. máj. 24. 14:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Engem inkább izgat. Mármint két pasi együtt. Régi vágyam hogy két biszex pasi bevegyen harmadiknak, vagy nézhessek két meleg srácot együtt. Szerintem ebben semmi kivetnivalót való nincs. Semmivel sem undorítóbbak - ahogy a hülye homofóbok mondják - mint egy hetero pár! Cukinak talán annyiban találom őket, hogy némelyik ez van egy úgymond aranyos,lányos, érzékeny oldala :))
2018. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne cuki? Akkor sem fog a srác a nőre mászni! Cuki lehet bárki,de a meleg sem azért mert nem vonzódik a nőkhöz.

A kérdésed meg tök hülyén van megfogalmazva.

Meleg és nem vonzódik a nőkhöz...nem ugyanaz bakker?

2018. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem az cuki hogy melegek, hanem a melegek általában cukik. De nem úgy cuki mint egy helyes hetero pasi, hanem nyilván csak barátként tekintek rájuk. De akiket ismerek, kedvesek, viccesek, aranyosak.
2018. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Cukik, mi itt tartunk kettőt kalitkában.
2018. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is izgatóak, és imponál, hogy nem folyik el 2 liter nyáluk és nem gúvad ki a szemük ha elmegy melletük egy alulöltözött nő. Amúgy akiket ismerek azok igen, cukik is, kedvesek,jóképűek.

23/N

2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Misa-chan21 válasza:
31%
#1 jézusom, abszolút egyetértek veled! :D mintha csak magamat olvastam volna.
2018. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na de itt a kérdés lényege az.Hogy aki szexuálisan undorodik nőktöl az azért lesz cuki nőnek.Női logiakt én soha nem értem meg.De szerintem magatok sem:D
2018. máj. 24. 19:47
 8/25 A kérdező kommentje:
Első abba ne nagyon reménykedj.Legtöbb tudos szerint nincs is férfi biszexualitás csak hetero és meleg van.
2018. máj. 24. 19:48
 9/25 anonim ***** válasza:

A heteró nők is "undorodnak szexuálisan a nőktől" ( ami igazából abból áll hogy nem vonzódnak hozzájuk és így vannak a meleg férfiak is) mégsem állunk neki gyűlölni a többi nőt. Van egy barátnőm aki tényleg nagyon aranyos, pedig nem vonzódik a nőkhöz,mégis ezt gondolom róla. A 11 éves húgom sem a nőkhöz vonzódik,mivel fiú nevek vannak szívecskékkel a füzetébe rajzolva,mégis cuki szerintem is, meg kb.mindenki szerint. Anyukám sem vonzódik a nőkhöz,és én sem, mégis kedvesnek találjuk és szeretjük egymást,és ő ugye fel is nevelt,pedig "undorodm szexuálisan a nőktől"(csak nem vonzódom).


Szóval amint látod a "női logikának" nagyon is van értelme és tényleg logikus,szemben a te logikáddal,hogy aki nem vonzódik valakihez az már undorodik tőle és utálja,és ezt a személyt szidni kell a gyakorin.


Akkor a te logikád,az, hogy te szereted apukádat vagy a kisöcsédet,pedig "undorodnak szexuálisan a férfiaktól"??


Szánalmasan primitív az emocionális életed.

2018. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#8-as már miért ne volna? 😁
2018. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!