Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy a párom biszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a párom biszexuális?

Figyelt kérdés

Bármikor belenézhetek a párom gépébe, de rég nem tettem meg, viszont a minap a böngészési előzményekben biszexuális, transz és meleg történetek linkjeit találtam. Tudtam magamban, hogy vonzódhat ehhez, tetszett neki a prosztatamasszázs is, de ez mit jelenthet még? Attól tartok hogy talán meleg, és ezért elhagy. Mi van ha egyszer belekóstol és jobban tetszik majd neki az mint velem a szex?

Vagy lehet hogy csak kíváncsi és elmúlik?

Kicsit aggaszt a dolog.


23L



2018. ápr. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hogy te mennyire bizonytalan vagy!


Nyilván azért nézi mert izgatja. Esetleg beszélj vele ez ügyben és máris okosabb leszel?!

Igen, opció az is, hogy belekóstol és otthagy.. de ki tudja, lehet csak kalandra vágyna, vagy kielégíti az is, hogy néha megnéz egy egy videót elolvas pár történetet.


"Tudtam magamban, hogy vonzódhat ehhez, tetszett neki a prosztatamasszázs is, de ez mit jelenthet még?"

Ne vedd zokon, de ez őrületes nagy butaság, és ráadás szánalmas is.


Mikor egy nő izgatja a prosztatád, abban semmi biszex dolog nincs. Én elhiszem, hogy idehaza begyepesedettejk az emberek, és a szexuális kultúra a béka segge alatt honol, de ideje lenne felfogni, hogy attól mert valaki felfedezi és a saját erogén zónáit, és képes átadni magát az élveznek, attól nem lesz bi vagy homoszexuális. Sokan nincsenek tisztában a fogalmakkal sem!


Tényleg cska ismételni tudom magam, beszélj vele erről. De ne számon kérd, csak beszélj vele. Mindketten jobban jártok.. Lehet neki sem jó, hogy titkolózik előtted, csupán nem meri ezt elmondani mert fél tőle, hogy elítéled majd.. És gondolom a bizonytalanság számodra sem túl jó dolog.

2018. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nem szép dolog más gépében kutakodni. De ha már megtetted, és azt találtad, amit találtál, nem jelenti automatikusan azt, hogy szakítani akar a párod veled. A biszexualítás nem egyenlő a hűtlenséggel! Ez egyénfüggő!

Ülj le beszélgetni vele, de a beszélgetést egy bocsánatkéréssel kezd, amiért kutakodtál a gépén. Utána beszéljétek meg, hogy neki mik a vágyai, mit szeretne, és Te mit néznél el neki, esetleg mibe lennél benne. Akár hármas is lehetne, ha Neked belefér, hogy két pasival legyél egyszerre, úgy, hogy ők ketten egymással is szexelnek. Vagy, hogy oké, legyen pasis nap, bizonyos időközönként, esetleg nézhesd őket.

2018. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező. Velem aztán ráfaragtál volna mert az én gépembe még az atyaisten se nézhet :D


Viszon a hajlamaimat se titkolom soha. Ha az ismerkedés elér egy bizonyos pontot szépen kitárulkozok. Így elkerülhetőek a különféle kínos helyzetek, mint pl. ez is.


A párodat hagyni kellene előbújni/kitárulkozni de meg is beszélheted vele. Ez most így csak fantázia, semmi több. Kell egy másik pasi akinek a micsodáját megfoghatja, megízlelheti, kipróbálhatja. Ha végül elhányja magát és azt mondja hogy soha többet akkor hetero marad, ha élvezi akkor bi lesz. Utóbbi esetben számos izgalmasabbnál izgalmasabb lehetőségetek van a szex terén ha te is benne vagy a buliban.


A társadalmi normákat felejtsétek el. Elég csak a GYK-n körbenézni hány házas pasi "szop mert nem szophat" :D És ez még a jobbik eset, van aki megcsalja a párját vagy le is bukik és akkor valszeg bukta a fél életét/családját, de a lényeges normáknak megfelelően összeházasodott anno :D


30f bi

2018. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak lehet, hogy kíváncsi, de nem kóstol bele.
2018. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!