Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Izgatnak a roma srácok, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatnak a roma srácok, miért ítélik ezt el sokan?

Figyelt kérdés
23 vagyok és nagyon izgatnak a fiatal férfias roma pasik. Olyan férdiasak tudnak lenni és érződik a szexualitás is bennük.

2017. nov. 15. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
2017. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj, dugni én is dugnék szép cigány, néger, latin, arab, sárga (ázsiai), stb csajokkal. (Ezt most csak megsúgtam, de ne add tovább senkinek) Csak a szaporodást próbáld velük elkerülni, meg lehetőleg ne nagyon terjeszd ezt a dolgot magadról.


És az első is nagyon jól mondja, amit mondott.

2017. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez tényleg nagy kérdés, hogy csak szórakoznál (amiről lehetőleg minél kevesebb kívülálló ember tud), vagy pedig akár gyereked is lenne ilyen kapcsolatból.
2017. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2017. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Mivel a biszexualitásban vagyunk, nem hinném, hogy a kérdező biológiailag képes lenne a szaporodásra egy roma férfival.

Máskor nézzétek meg a kategóriát.

2017. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
igaz csak anyai ágon vagyok roma de kapok ajánlatot rendesen nem roma srácoktól
2017. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
voltam már roma sráccal és nagyon jó volt vele
2017. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem is izgatnak a fiatal roma és arab srácok:-)

20/L

2017. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert suk a rasszista, náci. Én nem ítélem el.
2017. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok az átlagnál messze jobban kinéző és igényesebb roma, arab stb úgymond kisebbséginek számító srác van. Az oka nagyon egyszerű ők az alap emberi értékrend szerint hátrányból indulnak, de mégis sokkal jobban adnak magukra.

Engem nem hogy nem zavar, de kimondottan izgat ha egy úgymond idegen nációba tartozó sráccal lehet dolgom.

Nyilván a magyar fiúk között is akad szép számmal nagyon szép testű, igényes, jól kinéző srác, de nemrég volt dolgom egy roma, majd nem sokkal rá arab sráccal - gyönyörűen kidolgozott test, szépen karban tartva, finom illat, markáns vonások, szóval olyan huhh kategóriák voltak :D

Hogy miért ítélik el? Mert az egyszerű ember minden újtól tart. Mindent elítél, ami nem az alap elvárásoknak megfelelő. Minden megosztó dolog esetén fél felvállalni a következményt...


Még a végére elárulom: 26 és F :)

2017. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!