Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatják itt sokan,...

Miért hangoztatják itt sokan, hogy Románia gazdagabb, mint Magyarország, mikor?

Figyelt kérdés
...Romániát kizárták az Euróvízióról,mert nem tudta a román állami TV fizetni a részvénydíjat, meg a közvetítéseket,míg Magyarország igen. Meg a románok nem tudták megvenni az EB meccseket,csak a román meccseket meg a döntőt,míg Magyarország az összes EB meccset igen. Innen is látszik,hogy ha már a román állami TV-vel gond van,akkor az országban mivan?

2016. aug. 26. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nos. Őszintén szólva, életembe nem láttam még ilyet itt, hogy valaki ezt írta volna.
2016. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
mert ismertem sok románt anno az építőiparból és tudom mi a helyzet nem kell itt az orbánista szöveg hogy bizony jó itthon mert vannak szegényebb országok is.....
2016. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 26. 22:34
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Rengetegszer olvastam ezt én is. Ez az a kategória mikor a páva gyerek irigyli a 80 éves koldus 100 forintosait. Akik ezt itt nyomatják, az a sok balfax duguljon el, nehogy már mi sajnáljunk titeket, majd 14 óra munka után haza megyek s siratlak titeket, ha attól jobban érzitek magatokat.
2016. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt mondom hogy fényévekkel előrébb vagytok, de hogy valaki itt ránk mutogasson hogy hát még azok is jobban élnek, ehhez pofa kell.
2016. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es,neked mi bajod?
2016. aug. 26. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Románia fejletlenebb Magyarországnál ( szép is lenne, ha már Románia is leelőzne ).

Sokan azt hangoztatják, hogy jobban fejlődik. Ez viszont igaz, nagyobb mértékben fejlődik, mint mi.

2016. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt hangoztatják, hogy fejlettebb, hanem hogy gyorsabban fejlődik.


Egyébként van honnan, mert sokkal lejjebbről indultak.

2016. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy van, ahogy #8 írja. Akkor ennyi erővel még Németországnál is gazdagabb lenne. Képzelj el egy langaléta középiskolás kosarast, meg egy óvodás kisgyereket. Az utóbbi gyorsabban nő, de attól még nem magasabb a másiknál.
2016. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert hülyék.


Egyébként Erdély van azon a szinten, mint nálunk a Dunántúl, de a román részek (mily meglepő) kelet Magyarországi szinten (sem) vannak.

2016. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!