Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fojtsam el magamban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fojtsam el magamban a biszexualitásom?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan nőt akivel kitudnám próbálni vagy szeretne komolyabbat úgysem találnék. Állandóan a nőket figyelem pl a plázában, drogériában. Társkeresőn fent vagyok, de szexkapcsolatosok írnak.Meg itt is sok nő írja hogy semmi értelme társkeresőzni. Ezért el szeretném fojtani magamban ezt az érzést mert tök felesleges, és nem találok úgysem egy barátnőt. Hogy csináljam?
2018. máj. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarlak elkeseríteni, de sehogy sem tudod ezt elfojtani magadban. Sőt, csak erősödni fog ez a vágy.
2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy muszáj lesz mert szexkapcsolatot nem akarok. Lehet hogy sikerülne ha kapcsolatom lenne férfival, összejönnék valakivel. Valahogy elkell terelnem erről a figyelmemet, mert úgysem tudom kiélni.
2018. máj. 16. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne add fel a reményt. Ugyan még én sem tudok egy "siker sztorival" szolgálni, de először is neked kell eldöntened, hogy melyik nemmel lennél boldog. Ha nővel, akkor biztosan akad valahol a világon egy olyan nő, aki szintén kapcsolatot szeretne. Nem hiszem el, hogy ne lenne ilyen. Csak sajnos, mint a melegeknél - itt is borzasztó nehéz és ritka ilyet találni. Óriási szerencse kell hozzá. F25
2018. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Pl.kezdhetnéd azzal, hogy nem figyeled "állandóan" a nőket. Aztán lejöhetnél a társkeresőről és ìgy tovább.Segíts magadon az isten is megsegít.😓
2018. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norela ***** válasza:
100%
Szerintem sem tudod sehogy elfojtani. Ha ideig-óráig működik is, később úgyis visszatér, és akkor sem fogsz tudni mit kezdeni vele. Próbálj pozitívabban állni hozzá, biztos, h találni fogsz valakit! :) addig meg esetleg használd ki a szépségeit a dolognak - mert vannak :) bár nekem sincs sok belőle, szóval, tudom miről beszélsz.
2018. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfojthatod ideg, óráig a biszex vágyaidat, de ez meg is bosszulhatja magát. Később olyan erővel törhet elő, hogy az okoz lelki problémákat. Erősebbeket, mint amilyenemk most vannak.

Ne add fel, hogy találsz egy nem csak szexre vágyó társat, akivel boldogan élheted az életed.

2018. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!