Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Ha szexelnék egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Ha szexelnék egy sráccal segítene, hogy elfogadjam a biszexualitásom?

Figyelt kérdés
Már gimis korom óta bennem van a vágy, hogy sráccal is szexeljek, de elnyomtam eddig. Ha kipróbálom milyen ha egy srác elégít ki, akkor könnyebb lesz? Fiú vagyok! Nektek hogy volt?

2013. dec. 10. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen
2013. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, de az első után nekem is bűntudatom volt, de utána elfogadtam magam, szóval szerintem érdemes kipróbálnod!
2013. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És egy kezdő mennyire ok általában? Tehát mik az esélyeim?
2013. dec. 10. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ok, ha kezdő valaki, bár attól is függ, hogy konkrétan mit szeretnél kipróbálni, csak orálban lennél benne, esetleg másban is, utóbbi esetben aktív vagy passzív lennél stb. Kezdőként lehet, hogy egy másik kezdővel lenne érdemes kipróbálni!
2013. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
irj privibe am szerintem ja
2013. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam jók az esélyeid, és persze én elfogult vagyok, de szerintem igen, segítene neked is önmagad elfogadásában. :)
2013. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha biszex vagy kár elfojtani a vágyaidat úgyse tudod csak ideig óráig. Tehát éld meg a szexualitásodat, de olyannal aki ugyanazt akarja mint te, és nem csak a szexre kellesz neki, hanem emberszámba is vesz.

De előbb mérlegeld, ez mivel is jár majd, család, gyerekek mellett....

És ha így is azt érzed neked ez kell, akkor körültekintően éld meg amit szeretnél.

2013. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szexel szerintem nem fogod elfogadni, csak átélni. Nem ugyanaz. Én máig nem tudom elfogadni (30 éves vagyok), de ettől még jó átélni.
2013. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja,ha elfogadni akarod akkor olyat keress akivel,nem csak sexelni fogsz,hanem olyat akivel járhatsz.
2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!