Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a 25-30as korosztály tagjai inkább idősebb férfival (40-50) próbálnának ki biszex dolgokat?

Figyelt kérdés

Ahogy nem jönne be fiatalabb kipróbálni. Külön nehezítés, hogy izgat ha egy pasinak női bugyi van. Az idősebb korosztály hogy áll ezzel?

27F



2018. ápr. 29. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálad fiatalabb voltam, amikor az első orális szexben volt részem, egy 50 feletti pasival. Utána egy ideig csak ezt a korosztályt preferáltam. Kellett pár év, mire a saját korosztályon és a fiatalabbak felé is nyitottam. Azóta nem csinálok problémát abból, hogy hány éves a partnerem, csak a megjelenése, ápoltsága érdekel.
2018. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 25 évvel vagyok fiatalabb, de nagyon jó.
2018. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 50 fölötti volt az elsö kalandom és örülök neki, mert MEGTANíTOTT az igazi, érzéki szexre! Nem túlzás, hogy nagyon jó érzés segíteni a fiatalalabbakat, abban,hogy ne csak a gyors menetekre törekedjenek, hanem ÉLVEZZÉK a szex sokféle, változatos módját. Ezért fiúk, lányok - akikkel össze hozott a véletlen (de nem a mennyiség érdekelt soha), tanultak tőlem. Majd megérti sok ember, nem a kor az elsődleges, hanem a MINőSÉG!!! Az ideális az volna, ha lenne EGY jó barátom és egy jó barátnőm... Szerencsére mindkettöből volt tíz évnél is hosszabb kapcsolatom. Mert élni jóóó! 0
2018. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesti, jó megjelenésű 49 éves férfi vagyok, de nem tudok találni a 20 - 40 közötti korosztályban megbízható olyan embert, akivel ki lehetne alakítani egy értelmesebb szexhaverságot. Volt már két jóval fiatalabbal, több évig, de vége lett és örulnék egy komoly embernek...de sajnos....És ami a kérdést illeti, azt mondat mindkét barátom, hogy mi turelmesek, gyengédek, kiforrottak vagyunk, ezért kedvelik a negyvenes, ötveneseket.
2018. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát erre azt tudom mondani, hogy 39 vagyok és lehetetlen huszonéves pasit találni, akivel kipróbálhatná az ember, pedig szivesen szopnék vagy szopatnék én is, de szinte kizárt. Ha ennyire benne vagy már a dologban, akkor miért annyira fontos a korosztály?
2018. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!