Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátom farkát akarom látni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom farkát akarom látni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az van hogy fiatal vagyok, biszex (heteromantikus: olyan mint a hetero, csak a saját nemével is le tud feküdni, izgatja, de nem tud vele normális szerelmi kapcsolatot létesíteni), és nagyon kiváncsi vagyok a barátaim farkára (mind hetero). Hogyan tudnám elérni náluk hogy láthassam?

2018. ápr. 25. 20:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és fiú vagyok.
2018. ápr. 25. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Szervezz meg egy házibulit, ahol alkohol is van... Te ne igyál olyan sokat, inkább ők igyanak, és amikor az egyik kimegy dolgát végezni, el tudod játszani, hogy véletlenül rányitottál, mert ugye "részeg" vagy :D
2018. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Utálom az alkoholt, nem szeretem a bulikat, meg ehhez egy kicsit még nagyon fiatal vagyok, hogy szervezzek NÁLUNK. Meg mondom: nem olyan vagyok. De azért köszi. Más?
2018. ápr. 25. 21:06
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Rukkolj elö nekik , mi mast tudnank mondani ?

Ha nem vagy urológus , kicsi a sansz hogy okuk lenne neked mutogatni magukat

2018. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Akkor csak szimplán nyiss rá véletlenül. :D Vagy...biztos vannak olyan helyzetek, ahol nehéz lenne elkerülni, hogy lásd. Van közös WC, ahol egymás mellett vannak ezek a lukak, esetleg ott. Én egyszer olyan táborban voltam, ahol több zuhanyzó volt egymás mellett egy helyiségben (Balatonszepezd) hát ott eléggé könnyű volt nézelődni :)
2018. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Menjetek el egyszer naturista strandra.
2018. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kovpet ***** válasza:
89%

"Utálom az alkoholt"

"még nagyon fiatal vagyok"


Nyugi, elmúlik. Mindkettő :)

2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Én ennek a vágyamnak a legegyszerűbb módját választottam és bejött: szimplán mondtam hogy mutassuk meg egymásnak a farkunkat.3 havernál is működött!
2018. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
sport?
2018. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
én szerintem még a dicsekvés is bejöhet, vagy egy fogadás, hogy kié nagyobb...
2018. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!