Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hogyan állitsam fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan állitsam fel nyelves csókkal a barátom farkát? Légyszi értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 15:39
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát most így ezt szerintem senki nem tudja elmagyarázni nem bunkóságból írom, de hát csókold meg neki és akkor feláll :D Erre nem lehet normális választ adni.


Alapból feláll, ha megvan köztetek az egyensúly...viszont szerintem azért azt nem kell várni szerencsétlen gyerektől, hogy egy csóktol felálljon neki mindig, és azonnal mert erre kevés az esély.

2017. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Garantáltan fel fog állni bárhogy csinálod.
2017. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát azért én nem mondanám garantáltnak...ez változó..de ha jól csinálod és szenvedélyesen, esélyes hogy feláll :)
2017. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél cuki :)) És lassan kezd a csókot! :))
2017. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mjokznAUg9U

Nem vicc. Húzd a csípődhöz, ha álltok. Igenis lehet rosszul nyelves csókot adni. Amikor kb. "belelősz" a nyelveddel a szájába, az nem szexi.)

2017. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A manóba, ilyen "színvonalas" kérdéssel az én farkamat már feállítottad. :(
2017. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyelvld a farkát tuti feláll 👍
2018. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!