Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy a mai fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiúk nagy része biszexuális?

Figyelt kérdés
Persze nem azért írom, mert zavar, én is az vagyok.

2018. ápr. 24. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Fluorid+tv agymosás+szója+atrazén.
2018. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is volt ... ha tanultal tortenelmet akkor tudnod kell hogy már a okori gorogoknel romaiaknal is mukodott
2018. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 18/F 17cm válasza:
34%
én is szeretem a pasikat de voltam már 2 csajjal is és van barátnöm szerintem sok srác van de nem merik be vallani szerintem nem gáz de nem posztolnám ki:D
2018. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tapasztaltam így, pedig én is az vagyok, de kevés biszex srácot ismerek. Pedig a baráti köröm szívesen bővíteném pár biszex fiúval. A szex pedig isteni két biszex fiú között. ☺️ 33/F
2018. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Sanyika, amit neked tantanak az oskolában, annak a fele sem igaz. ;) De valahogy kell a bühzilobbinak a pénzt keresnie, ugye... :)
2018. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom a 11-es válaszon röhögnöm kellett. :D Bírom mikor valaki olyan dologba pofázik bele amit át sem érez, meg nem is ért hozzá. Már én érzem rosszul magam attól, hogy hogy valaki ilyen sötét, hogy mindenféle hülye elméletnek bedől és terjeszteni kezdi.:D Igaz, hogy kb nem is tudja mit éreznek a meleg/biszexuális emberek belülről, fogalma sincs hogy a többségük már nagyon fiatalon koron érzi belül azt hogy ő "más".. De igen biztos a fluorid meg a tv, meg a mittudomén mi miatt van ez, hát hogyne.. xD Mikor még 7 évesen nem is hallottam arról a szóról hogy homoszexuális, meg azt se tudtam mi az hogy szex, meg hogy hogyan zajlik, de már akkor is a velem egyneműeket találtam úgymond "aranyosnak".. Tuti a tv miatt volt, nem? Bár csak meséket néztem akkor, de biztos onnan hallottam, hogy ez milyen jó dolog ha a saját nemünkkel kezdünk xd. Sőt nem is, képzeld hozzám az UFO-k jöttek le, és ők térítettek át a "sötét oldalra" xdd Következőnek esetleg nem szeretnéd ezt bemagyarázni? xdd

Na mindegy is, ilyenkor legalább rájövök hogy egész sok eszem van egyes emberekhez viszonyítva :D

2018. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!