Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy a mai fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiúk nagy része biszexuális?

Figyelt kérdés
Persze nem azért írom, mert zavar, én is az vagyok.

2018. ápr. 24. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
csak én nem találkozok eggyel sem. :D
2018. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
én még nem voltam férfival de sokszor fantáziálok arról milyen lehet szopogatni ...
2018. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért van az, hogy én egy darabról nem tudok?
2018. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert jó dolog biszexnek lenni.
2018. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is sok volt, csak elnyomja magában a legtöbb. Én is az vagyok, de már mondjuk nehezen lehetne rávenni, hogy pasival legyek, mert összeházasodtam, hamarosan gyerekünk lesz, és nagyon szerelmes vagyok a feleségembe. Tény, hogy pasiba sosem tudtam beleszeretni, szóval én inkább puncipárti vagyok. 39/F
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1 és 3:

Mert a legtöbb nyilván nem vállalja fel, sőt irtózik a gondolattól hogy a családja, barátai, ismerősei, akár ha van női párja megtudja ezt róla. Én is ilyen vagyok.


---


Kérdező, szerintem ez azért van, mert a férfiakban manapság sokkal több a szex iránti mindennapos szomj, mint régen volt. Régen (50, 100, 500 éve) a tömegek sokkal inkább el voltak foglalva a mindennapos túléléssel, a családjuk eltartásával, az állandó robotolással, melóval. Manapság pedig tömegeknek lett sokkal több szabadideje, végeznek könnyű/kevés munkát, akarják élvezni az életet, köztük az egyik legjobb dolgot, a szexet. Régen arra sem volt ideje rájönni valakinek, hogy biszex vagy meleg, mert elvette a szomszéd lányát, csináltak néhány gyereket és éltek tovább, kevesebbet gondoltak és gondolkodtak a világról, saját magukról.

2018. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

inkább magasabban van az ingerküszöb..

kb annyira biszexek mint 10 éve a kíváncsi lányok.. akiknek a smár belefért egy másik csajjal a buliban:) de azt is javarészt azért csinálták, h húzzák az agyunkat.. :D

kis mocskok:)

2018. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem végre kezdenek rájönni, hogy nem beteg/perverz dolog, nincs velük semmi baj, ezért felvállalják.


Én aszexuális vagyok (pontosabban demiszexuális, szóval gyakorlatilag félig aszexuális, ami még bonyolítja a dolgot)


sokáig azt hittem, hogy valami baj van velem, voltam is egy kapcsolat-szerűségben, de a végén már örültem hogy vége lett :/

2018. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Pedig ez egyáltalán nem így van,mert nem találok korombelit 21/F
2018. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem az.
2018. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!