Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok, ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok, ti belemennétek egy olyan szexviszony-barátságba egy másik lánnyal, ahol neki komoly kapcsolata van egy sráccal, amit semmiképp sem akar megszakítani?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm, akivel már párszor lefeküdtünk, együtt él egy sráccal, aki csak részben tud a mi viszonyunkról. Én sem tudom, hogy akarnék-e többet, vagy elég nekem vele a szex. Meghívtak a sráccal egy hármasra is, de arra nem érzem készen magam. A lány nem akarja ott hagyni a srácot, neki csak barátság kell extrákkal, de fél, hogy a srác megtudja, hogy szexeltünk. Voltatok már ilyen helyzetben?

2018. ápr. 24. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem,mert ezek szerint a csajnak csak egy eszköz,egy szexuális segédeszköz vagy,ergo használ mint egy prostit csak ingyen,ami roppant megalázó.Önérzetes nő nem megy bele ilyesmibe.Vannak más lányok is a világon,ismerkednék,keresnék egy olyat aki nem csak pótléknak használ,aztán ha ez a lány hajlandó szakítani a csávójával(mármimt nem megígéri hogy hamarosan fog, hanem ténylegesen elköltözik tőle és megszakítja a kapcsolatot)akkor ha még érdekelne foglalkoznék vele. Voltam ilyen helyzetben,örülök hogy ultimátumot adtam a nőnekmivel azóta eltelt 3 év,vagy 10-szer megígérte hogy elválik,de még nem vált el, vagyis eleve halálra ítélt,meddő kapcsolat lett volna. Viszont egy ismerős pàr is volt hasonló helyzetben,a kapcsolatban lévő nő màr az elejèn megígérte,hogy elválik,csak időt kért. 4-5 hónap után ő is választás elé lett állítva és képzeld,elhagyta a pasiját. Ők azóta is együtt vannak a barátnőjével. Szerintem látod hogy nálad melyik lehetőség áll fent.
2018. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző!

Azt nem vetted figyelembe, hogy a kérdező sem tudja, akar-e többet, vagy megfelel-e ez a barátság extrákkal.

Ha kérdező, neked ennyi elég, akkor miért ne, nekem csak az tűnik rossznak, hogy a srác nem tud róla, mert ez így megcsalás.

2018. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De figyelembe vettem,le is írtam hogy megalázó ha szexuális segédeszköznek használják.A barátság extrákkal nem erről szól.
2018. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdező elmondásából mi utal arra, hogy csak szexuális segédeszköznek van használva?
2018. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
"együtt él egy sráccal", "a lány nem akarja otthagyni a srácot".
2018. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, mi a jó neked...
2018. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem abból, hogy a lánynak van egy barátja és mellette akar együtt lenni egy lánnyal még egyáltalán nem következik, hogy megalázóan segédeszköznek tekinti a másik lányt - főleg úgy, hogy talán a másik lány sem akar komoly kapcsolatot.
2018. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!