Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ott kéne hagyjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ott kéne hagyjam a karrieremet ami jelenleg nagyon komoly irányba ível egy pasiért aki az ország másik felében lakik?

Figyelt kérdés

nagyon oda vagyunk egyműásért, de a távolség miatt oda kéne költözzek hozzá. ez az egyetlen megoldás hogy együt legyünk. azonban félek, mert ki tudja mi van ha együtt élni már nem olyan jó mint így neten és 1-1x élőben? szerintetek mit tegyek? a karrierem jelenleg eléggé felfele ívelő, nagy jövőt jósolnak nekem itt. nem biztos hogy valaha lesz újra ilyenlehetőségem. ez nem akármilyen munk hanem egy nagyon fontos szerepet betöltendő munkakőr ami nem teremminden fán.


32f


2016. jan. 1. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő nem tudna hozzád költözni? :/
2016. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elnézét a rengeteg elgépelésért, de angol billentyűzetem van és még nem szoktam meg!
2016. jan. 1. 22:52
 3/8 A kérdező kommentje:
nem mert most vett egy házat és ő neki más tervei vannak. vállalkozni akar.
2016. jan. 1. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem inkább a karriered vedd komolyan, a nőnek ugyan nagyon rosszul fog esni, hogy a munkát választottad helyette, de mindennek ára van. Az anyagi helyzetedet határozod meg a munkával és sokkal stabilabb lábon fogsz állni az életben vele ami családalapításnál nem elhanyagolandó szempont. Bár én nem vagyok egy végtelenül romantikus típus, de érthető ha a nő mellett is döntesz, de ha elköltözöl előtte szerezz ott egy munkát, csak akkor indulj el.
2016. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És az ország másik felében milyen lehetőségeid vannak? Én a helyedben nem adnám fel érte a karrierem. Attól függetlenül megtehetitek azt, hogy hétköznap te koncentrálsz a munkádra, pénteken pedig utazol hozzá és a hétvégét nála töltöd. Szerintem azért is jobb ez így, mert nem untok hamar egymásra, és alig hiszitek majd, hogy újra találkozzatok. Személy szerint kocsi helyett ha lehetőségem van, vonattal utazgatnék, az olcsóbb, mint az üzemanyag.


24/N

2016. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 R8 ***** válasza:

A karrier ,nemmindig arany tálcán kínálják,gondolom sokat tettél érte és,ha ez életed nagy lehetősége ,szerintem ne veszísd el,a párkapcsolat ,lehet működhet és az ő vállalkozása is sikerülhet!(távkapcsolatként)

Nagy döntés,de gondold végig és mérlegelj !

2016. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 szóval a pasi szó "nő"-t jelent érdekes...
2016. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először próbáljátok meg hogy hétvégente vele vagy.

Egyébként ha odaköltöznél milyen lehetőségeid lennének a munkát illetően?

Lehet hogy most a kariered jó irányba halad de tedd fel magadnak a kérdést, tényleg ez az ami boldoggá tesz?

Ha szereted a barátod akkor képes lennél feladni a jól működő kapcsolatod a karier miatt?

2016. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!