Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az emberek miert tartjak gaznak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miert tartjak gaznak?

Figyelt kérdés

Az emberek tobbsege gaznak es undoritonak tartjak ha egy lany bi vagy leszbi. Miert? Mi a gaz benne? Nem tehetnek rola szerintem mert van aki ugy szuletik meg van aki az lesz:)

En pl biszexkent szulettem..de annyira nemertem hogy MIERT ITELIK EL? Valami ok?

19/L


2018. ápr. 24. 00:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

5.!

Nem mondom en el senkinek, hat nincs senkinek semmi koze hozza.. dejo hogy en mindig kifogom az idiotakat..

Azoknak mondom akiket baratnomnek vagy havernak tartok..de hat ha ezek nem ertik meg, igy jartak..

2018. ápr. 24. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezért elítél vagy megbélyegez egy embert az egy hülye... nem is érdemes foglalkozni ezekkel a lényekkel, inkább örüljünk magunknak hogy ilyen univerzálisak vagyunk :) 30F bi
2018. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!