Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy adócsaló kit károsít meg,...

Egy adócsaló kit károsít meg, és miért tartják az emberek ezt akkora problémának?

Figyelt kérdés
Sokan szúrkálódnak, hogy a magánvállalkozó nem jelenti be a vagyonát, vagy éppen feketén dolgoztat embereket... Ha dolgozik keményen, miért tartják ezt ekkora problémának? Vagy amikor a boltos nem állít ki számlát x termékről... sok esetben máshogy nem is működne a vállalkozás... embereknek adnak munkát, ergo többet termel az államnak, mint az átlag... Amíg mások milliárdokat költenek propagandára, plakátokra, addig ne a vállalkozót szídják, aki keményen dolgozik. Én nem tudok olyan szinten haragudni rájuk, mint egy koszos utcai cigányra, aki embereket fenyeget/ver meg , hogy adjon neki egy szál cigit... mi a véleményetek erről?

2018. jan. 30. 15:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
az államot károsítja meg
2018. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Vezesd le
2018. jan. 30. 15:05
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkit, aki adót fizet. Mert aki befizeti az adóját, annak kell kipótolnia az adócsaló részét is.
2018. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az adót az állam növeli, miután kitaláltak valami újabb baromságot... lásd: internetadó. Persze nem vezették be... de amíg egy vállalkozó termel, addig a plakàtok milliàrdokaz visznek.
2018. jan. 30. 15:09
 5/26 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy amerikában szeretnék sikeres vállalkozást nyitni... csalás nélkül kivitelezhető?
2018. jan. 30. 15:12
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez tök szép és jó. Én lennék a legboldogabb, ha nem kéne adót fizetni. De ha az állam kitalálta, hogy mennyi pénz kell nekik az újabb baromságukhoz, akkor azt bizony be fogják szedni. És ha te nem adod, akkor másoktól. Tehát ha lenne lehetőséged bele adni, de nem teszed, azzal megkárosítod az összes többi adózót. Az, hogy az adónkat aztán hülyeségekre használják fel, nem változtat ezen semmit.
2018. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Erdekes dolog ez... azért mert tegyük fel... Józsi bácsi feketén dolgoztatott 3 keművest, kétlem hogy ez növelte volna meg az én adómat...
2018. jan. 30. 15:16
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerencséd kérdező hogy(még újra)nincs Tanácsköztársaság mert a népi demokráciában a hozzád hasonló ügyeskedőket az elsők között iktatták ki...
2018. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szaros gyári munkás vagyok barátom...
2018. jan. 30. 15:20
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha ügyeskedő lennék, gondolhatod hogy nem a gyakorin kérdezgetnék bután
2018. jan. 30. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!