Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megcsaltam a paromat de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a paromat de a szeretem azt mondja mindent elfog neki mondani?

Figyelt kérdés
Egy eve van baratnom, de nagyon csunyan bantam vele es sokat hibaztam. Sokszor megcsaltam mar masokkal. Nem mindenkivel fekudtem le de csok vagy flort volt. Aztan megismertem egy sracot az interneten. Nem voltam meg ferfival, de tudtam hogy erdekelnek a sracok is. Elkezdtem talalkozni vele.(25F) par honapja mar "egyutt" voltunk. Elmondtam neki,hogy van baratnom es csak titokban tudunk talalkozni. Nem beszeltuk meg a sraccal hogy mivan kettonk kozott. Eleinte csak szexelni jartunk ossze. En szoktam neki irni hogy mikor erek ra. Hetente ketszer tudtunk altalaban talalkozni. Kesobb viszont volt hogy beszelgettunk meghivott sorozni. Szeretem ot nagyon. Vele mashogy erzem magam mint a baratnommel. Mindkettojuket szeretem,de amikor a sraccal vagyok akkor jobban onmagamat merem adni es ugy erzem o jobban ismer vagy csak o ismer igazabol. Mar egy millioszor eszembe jutott hogy szakitanom kell a parommal de eddig nem tettem meg. Oszinte leszek es ezert tudom hogy sok rosszat kapok majd de nekem kenyelmes volt eddig ez a helyzet. Ez onzoseg reszemrol belatom. A ferfi akivel talalkozgatok azt mondta nekem hogy szakitnom kell a baratnommel, jobbat erdemelne nalam a parom csak tonkre teszem ot lepjek ki az eletebol. Ugy beszelt velem mintha utalna engem es tudja hogy milyen vagyok megis o ezekutan azt mondta nekem hogy akkor vegre ugy lehetnenk egyutt hogy nincs tobb titkolozas. Mert neki elege van ebbol. Azzal kezdett fenyegetni hogy elfog mindent mondani a baratnomnek. Mar nagyon idegesit hogy o jobban aggodik mint en. Sokszor nem is magarol kettonkrol beszel hanem hogy tonkre tettuk a parom eletet ez nem mehet igy tovabb stb. Szakitsak vele. De nem tudom miert..en nem merek igazabol nem tudom hogy milyen indokkal rukkoljak elo. Tulajdonkeppen hazudnom nem is kellett neki soha ugy talalkoztam masokkal es most mar par honapja ezzel a sraccal hogy nem kerdezte meg hol voltam stb. Nem akar minden lepesemrol tudni. (Azt amugy tudja hogy biszex vagyok) nem tudom mi lenne most akkor a helyes. Attol felek hogy kitalal a szeretom es tenyleg elmond mindent. Mondjuk nem ertem miert ilyen velem. Mert nagyon duhos meg merged ez miatt ram de aztan azt mondja hogy utana velem maradna lehetne koztunk mas is nem csak szex. O miert akar engem ugy hogy tudja milyen vagyok? Mar mas velem mint a kapcsolatunk elejen. Azthittem elfogadja hogy ez a helyzet. Szerintetek van olyan kiut ebbol hogy a baratnomnek ne okozzak fajdalmat?? Nem akarom ot bantani vagy hogy tudja hogy sokszor megcsaltam mar. Egyszeruen nincs otletem mit mondjak neki. A srac akivel meg egyutt vagyok ilyenkor mindig utalatos velem merges rendesen duhosnek tunik es azt mondja az IGAZAT mondjam el vagy o fogja.
2018. ápr. 10. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4- es, a 3-asnak igaza van, igenis számít a neme! Ez aranyszabáj, mindenki tudja... Olyan mint pl az hogy kurvával se megcsalás.

Persze már minden szart megcsalásnak akartok nevezni. Ilyen erővel, ha kiverem magamnak balkézzel, akkor az is megcsalás...

2021. febr. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Az igazi megcsalás, ha jobb kézzel vered ki magadnak. 🤣

2021. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!