Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex társaim, nektek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex társaim, nektek is van női/férfi preferenciátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én pl. nőkkel tudok inkább elképzelni kapcsolatot. Ezért mindig, ha beszélünk a szexualitásról, úgy írom le magam, hogy "biszex, de erős női preferenciával".


Ez veletek is így van?


23/bi/lány


2018. ápr. 5. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a lányok.

19/L

2018. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a lányok. Utcán csak a lányokat nézem meg, szerelmes csak lányba voltam az életemben, kapcsolatot és majd egyszer közös gyerekeket és családot pedig csak lánnyal tudok elképzelni. Ez mellett viszont szexuálisan tudom hogy a férfiak is érdekelnek, de ott is ilyen 70-30 arányban a csajok inkább.


24/F

2018. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányok vonzzanak jobban, szexuálisan és érzelmileg is.

22/L

2018. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a lányokat preferálom én is.

25/bi/lány

2018. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Szexuálisan inkább férfiak, érzelmileg inkább nők. Na ezt rakja össze valaki :D


25/N

2018. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nők minden téren sajnos.

22 éves biszex csaj.

2018. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én kicsit ki fogok lógni a sorból, mert szexuálisan és érzelmileg is a fiúk vonzanak jobban xD


21/f

2018. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó igazából nem lógsz ki mert lehet hogy a többiek a lányokat írták, de ők maguk is lányok. Szóval te is a saját nemedet preferálod, mint az előzőek.

Amúgy engem is a lányok vonzzanak jobban és én is lány vagyok.

2018. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor én is csatlakozok azokhoz akik inkább a saját nemüket, esetemben a fiúkat részesítik előnyben. Kapcsolatot én is inkább fiúval tudok elképzelni, mindenféle szempontból. 😕


19/F

2018. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az eddigi egyetlen válaszoló (a 2-es), aki nem a saját nemét részesíti előnyben :D
2018. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!