Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért olyan nagy dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy dolog a férfi bisexualítás?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom a falnak megyek már a csajok bisexelhetnek a férfiak ha bisexelnek már nem kell a nőknek... ez miért van?

2018. ápr. 4. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én sem tudom megérteni, iszonyat férfias biszexek vannak. 😂 Biszexként teljesen ugyanúgy kezelek rgy biszex fèrfit, mint magamat.
2018. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a biSZex nők sem kellenek mindenkinek úgy a biSZex férfiak sem.

Sokak szerint nem férfias ha előző nap még spriccelőt nyalogattál. Fogadd el ez van.

2018. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha pasi lennek, akkor se kellene biszex no. Ugyanígy nőként nem tudok férfiként nezni egy biszex pasira, ez van. Keress olyat, akinek ez megfelel.
2018. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert egyesek nagy ügyet csinálnak belőle.Én heteró vagyok,a barátom biszex,együtt vagyunk 2 éve,egy percig sem zavart,egy komoly kapcsolatban abszolút semmi jelentősége nincs. Aki szeret így is szeretni fog,aki meg nem azzal ne foglalkozz és probléma letudva.

23/L

2018. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Az én barátom szerintem biszex, bár annyi ideje még nem vagyunk együtt, hogy ezt elmondta volna, csak sejtem. De annyira férfias, hogy nem tud zavarni a dolog :D

21L hetero

2018. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert a társadalom szemében a férfiak esetében a homoszexualitás/ biszexualitás "férfiatlan" oldalakat lehetne írni, hogy ez miért van és hogy miért baromság.. A nők homoszexualitása/ biszexualitása viszont a társadalom szemében nem "nőietlen" hanem "szexuális plussz" (ertsd: úgy hiszik, hogy könnyebben belemennek hármasba). Ezen kívül ott van az a sztereotípia is, hogy aki biszex az automatikusan hűtlen is mert egyszerre vàgyik mindkét nemre.. Ha szeretnéd kifejtem bővebben.
2018. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretném utolsó. Amúgy igazad van. A nagytöbbség szemében a férfiak ha nem heterok undorítóak, férfiatlanok, b**isak, két nő pedig szexi együtt. :/
2018. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen lehet hogy kétszínű de akkor is ez az általános megítélés.
2018. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére ellenkező tapasztalataim vannak! Esetemben 3 ex barátnőm valósággal oda volt, hogy bi vagyok és kérték, hogy előttük szeretkezzünk a barátommal miközben ők masztiztak, majd csatlakoztak hozzánk
2018. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a börtönök jutnak eszembe mindig erről az egészről, hogy az erősebb az megszopatja és megdugja a gyengébbet. Ha tudnám hogy a barátom szájában vagy fenekében volt már farok, akkor arra gondolnék hogy ő a gyengébb, férfiatlanabb, akit egy erős, férfias férfi magáévá, a nőjévé tett.


Ezért.

2018. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!