Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legtöbb biszex nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb biszex nő csak szexet akar nőtől, a legtöbb leszbikus megbízhatatlannak tartja a biszexeket. Akkor hogyan talájon párt egy biszex nő, aki komoly kapcsolatot szeretne nővel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindkét oldalon vannak kivételek,de (magamon kívül) még eggyel sem találkoztam.

2018. márc. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan biszexeket ismerek akik komoly kapcsolatba is lennének egy nővel, és egy leszbikus ismerősömnek sincs baja a biszexekkel. Szóval szerintem nem is igaz ez az általánosítás vagy én vagyok nagyon szerencsés de akkor tegyük fel hogy igazak ezek a sztereotípiák. Akkor is, ahogy mondtad kivételek biztos vannak, csak keresni kell.
2018. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez csak egy általánosítás. De, ha igaz lenne is én lennék az egyik kivétel. :)
2018. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is àltalànosítàs. Nekem sincs bajom a biszex lànyokkal. :)
2018. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekelnek a kérdésben szereplőhöz hasonló tévhitek a biszexualitást illetően?


Itt egy videó angolul, magyar felirattal a témában: [link]

2018. márc. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok,az előző barátnőm is biszex volt.18l
2018. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát igen ez egy érdekes kérdés... Az igazi probléma amúgy ott kezdődik, hogy még abban az esetben is, ha elhiszi neked egy leszbikus, hogy komoly kapcsolatra vágysz, ott van az az apró cseprő icike-picike agyba mélyen befúródó dolog, hogy voltál már férfival. (Itt most a szexre gondolok)

Valljuk be sok leszbikus velem egyetemben ki nem állhatja a férfiakat. Ezt a férfiak köszönjék saját maguknak az esetenkénti minősíthetetlen viselkedésükkel. Akkor ott vannak még azok a leszbikusok is, akiknek nincsen bajuk velük, de undorodnak a velük való együttlét gondolatától is. (Jó tudom, ezért is leszbikus egy leszbikus, nem kell beszólni 😅) Ebből következik több esetben is, hogy

2018. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok, bocsi valami rejtélyes okból kifolyólag elküldte.


Szóval folytatom... ebből következik az is, hogy sokan nem tudnánk megbarátkozni a gondolattal, hogy egy pénisz járt már bennetek. Nem tőletek undorodunk, hanem a pénisz gondolatától.

Engem például nem tudom, mennyire feszélyezne ez a dolog. Nyilvánvalóan abban az esetben, ha beleszeretek a másikba, akkor nem. Lehet taplónak tűnök most, de személyes okaim vannak arra, hogy miért utálom és undorodok a férfiak többségétől és nem...nem annyi az okom rá, hogy gyakorin átejtett, mert lánynak adta ki magát valamelyik.


Amúgy nagyon szívesen ismerkedek biszex lányokkal, de a pasik kíméljenek.


18/L/L

2018. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezidáig csak férfival voltam, de szeretnék nővel ismerkedni a továbbiakban. Nőies nővel. Nem szexet akarok, hanem komoly kapcsolatot. Szexkapcsolatom sosem volt férfivel sem, kizárólag komoly. Nőben is ugyanezt keresem. Csak tudnám, hol keressem...
2018. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!