Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbáltam sráccal és óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltam sráccal és óvszer nélkül csináljuk. Így lehet gond?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátnőm volt, de mindkettővel óvszert kellett használni. Egy ideje már érett bennem hogy talán biszex vagyok. Kipróbáltam és jó volt. A neten ismerkedtünk meg és eddig másfél hónap alatt kb tízszer voltunk együtt. Neki én második vagyok és óvszer nélkül csináljuk, mindig bele tudok élvezni a fenekébe (análban aktív vagyok) és nagyon jó érzés. Ha rendesen megmossa magát, akkor így lehet valami baj? Eddig konkrétan nem volt semmi.

22/F, 20/F


2018. márc. 7. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Barátommal évekig szexeltünk gumi nélkül, és nem volt problémánk. A tisztálkodás előtte azért alap volt.
2018. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Amúgy akik nagyon ellene vannak, azok próbálták már valaha, mondjuk tartós partnerrel és úgy mondják hogy volt rossz tapasztalatuk, vagy még sosem próbálták és úgy beszélnek ellene?

2018. márc. 8. 11:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha tuti nem dug félre okés, de jó lenne ha elmennétek szűrésre mindketten. Amúgy meg persze van kockázat hugyuti fertőzésre, stb. De a 4-6 villamoson is van kockázat hogy vmit elkapunk hisz minden helyen ült már egy csöves és az se kizárt hogy 20 perccel előttünk... Szóval érted. Amúgy meg mázlista vagy, hogy találtál tartós szexhavert. A többség ugyanis nem ér rá ilyen gyakran és eltűnik 3 max 5 tali után mert újra vágyik. Persze lehet visszatér utána, de akkor is így van. Mindig ilyenről álmodtam így irigyellek :(
2018. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki megkérdezte, hogy fertőzés hogy juthat át a húgycsőből a bélrendszerbe :D 1. az ecoli nem csak a bélben okoz problémát, guglizz egyet, van húgycsőgyulladásos tünete 2. szerinted a fertőzés az lokális? ki kell ábrándítsalak, de a szervezetben a kórokozók vándorolnak, a véráramba bejutva mindenhol megjelenik, szerinted a szájon át bevett gyógyszer hogy működik? feloldódik, és a keringéssel eljut mindenhova.
2018. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 csak azt magyarázd meg nekem, hogy jut a nefronokon keresztül VISSZAFELE a véráramba az Ecoli. Meg hogy jut a húgycsövön fel? Meg miért nem nyírják ki a fehérvérsejtek, ha már valami misztikus módon bekerült a véráramba?


Még mindig úgy gondolom, hogy ehhez elég nagy fantázia kell.

2018. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!