Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem akar osztozni ez nem önző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar osztozni ez nem önző kérés?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan párt aki elfogadná azt,hogy mindkét nemre szükségem van. Mármint vágyom egy komoly párkapcsolatra. És férfival,mert érzelmeket csak férfi iránt tudok táplálni. De szükségem van néha egy lányra is szexuálit téren. Viszont erre egy férfi sem volt nyitott. Hármast köszönöm szépen nem szeretnék. Nem azért,mert engem zavarna..csak már volt részem hármasban és igazából semmi plusszt nem adott nekem. Jobb egy emberrel a szex akkor az adott helyzetben. Most ismerkedem egy férfival akinek ezt elmondtam,de ő azt mondja nem szeretne osztozkodni! Pedig csak arról lenne szó,hogy néha egy lánnyal is együtt legyek. Most az jutott eszembe,hogy inkább el sem mondom,hogy biszexuális vagyok. Mert eleve ez is sokaknak már kizáró ok..de nagyon szeretnék végre én is egy komoly kapcsolatot. Eddig csak szexkapcsolataim voltak. Ez a férfi most többet szeretne tőlem,de csak akkor ha nincs más rajta kívűl. Ami kicsit önző kérés szerintem,de mindegy. Próbálok megváltozni,de ez nehéz. Ti tudtok valami tanácsot adni,hogy leküzdjem ezt,hogy ne vágyjak mindkét nemre?
2018. febr. 16. 17:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb ha biszex lenne, szerintem még szexi is két férfi együtt. Engem nem zavarna ha a párom mással is lenne néha. Mindegy, hogy az férfi vagy nő. A szexet meg az érzelmeket külön kell választani. De sosem botlottam olyanba aki megértené mit szeretnék. Mindenki önző.
2018. febr. 16. 19:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a párod mellett az ő beleegyezésével mással is lefekszel, azt nyitott kapcsolatnak hívják.

Ne légy álszent.

2018. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor nyitott kapcsolat, tök mindegy igazából. Mert mindig elmondtam, hogy mit szeretnék és ennek ellenére tovább ismerkedtek velem vagy próbálták megváltoztatni a dolgok menetét.
2018. febr. 16. 19:26
 14/14 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolat veszélye, hogy beleszeretsz esetleg a szexpartneredbe. Ezt ne tudják sokan elfogadni, és ezért nem mennek bele az ilyen kapcsolatba. A férfiak között is van, aki hasonlóan képzeli a párkapcsolatot, de kevés az esélye, hogy egymásra találtok.
2018. febr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!