Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem akar osztozni ez nem önző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar osztozni ez nem önző kérés?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan párt aki elfogadná azt,hogy mindkét nemre szükségem van. Mármint vágyom egy komoly párkapcsolatra. És férfival,mert érzelmeket csak férfi iránt tudok táplálni. De szükségem van néha egy lányra is szexuálit téren. Viszont erre egy férfi sem volt nyitott. Hármast köszönöm szépen nem szeretnék. Nem azért,mert engem zavarna..csak már volt részem hármasban és igazából semmi plusszt nem adott nekem. Jobb egy emberrel a szex akkor az adott helyzetben. Most ismerkedem egy férfival akinek ezt elmondtam,de ő azt mondja nem szeretne osztozkodni! Pedig csak arról lenne szó,hogy néha egy lánnyal is együtt legyek. Most az jutott eszembe,hogy inkább el sem mondom,hogy biszexuális vagyok. Mert eleve ez is sokaknak már kizáró ok..de nagyon szeretnék végre én is egy komoly kapcsolatot. Eddig csak szexkapcsolataim voltak. Ez a férfi most többet szeretne tőlem,de csak akkor ha nincs más rajta kívűl. Ami kicsit önző kérés szerintem,de mindegy. Próbálok megváltozni,de ez nehéz. Ti tudtok valami tanácsot adni,hogy leküzdjem ezt,hogy ne vágyjak mindkét nemre?
2018. febr. 16. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az éremnek 2 oldala van. Felfoghatjuk ezt a dolgot a te részedről is önzőségnek.
2018. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ÉN ugyan így vagyok csak fordítva, úgyhogy a csak szex részéről le kellett mondanom...nekem a kapcsolatom fontosabb volt úgy éreztem hogy a szex nem minden sok olyan dolog van ami sokkal fontosabb annyira hogy megéri ezt az áldozatot.... csak rajtad áll mennyire fontos a szex.. a szex az csak szex......egy igazi kapcsolat mindennél több.
2018. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aha,értem. Lehet önzőség,de szerintem ez inkább a másik oldalról helytállóbb.
2018. febr. 16. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet válaszolni?

Ez ugyanolyan, mint amikor egy hetero azt mondja, neki nem elég a párja, akivel érzelmi kapcsolatban él, kell néha csak szexre is valaki.

Elvárhatod, hogy tolerálják, csak nehezen fogsz olyat találni, akinek nem sérti az önérzetét.

2018. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,de nekem erre mindig szükségem lesz. Na igen..az önérzetesség..ezzel van a baj!
2018. febr. 16. 18:07
 6/14 piroska és a farkas ***** válasza:
Keress akkor olyat, ski nyitott kapcsolatra vágyik, és akkor neki is lehetnének melletted alkalmi szexkapcsolatai. Egyébként gusztustalan, de van, ski szerint ez a boldog élet titka...vitatkoznék. Egyébként csekélyke ismereteim alapján a biszex nem arròl szòl, h vki nem monogám...
2018. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nyitott kapcsolatot akarok. Hanem egy normális párkapcsolatot annyi különbséggel,hogy néha lehetek lánnyal is. De nyitott kapcsolatot nem szeretnék,(nem azért,mert a barátom is lehetne mással..ez nem zavarna!) de nem érezném olyan stabilnak pl érzelmi oldalról a kapcsolatunkat.
2018. febr. 16. 18:15
 8/14 anonim ***** válasza:
szóval akkor a pasinak is lehet nője, mert akkor könnyeben találsz, és ne élj hazugságban.
2018. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt is mindig hozzátettem,de senki sem akarja ezt. Csak Ő-meg én.
2018. febr. 16. 18:29
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Az már nem normális kapcsolat, ha te néha egy másik emberrel létesítesz szexuális kapcsolatot.

Gondolj bele, ha a pasi mondaná azt, hogy neki szüksége van rá, hogy néha kettesben legyen egy másik férfivel, mert igényli hogy seggbe rakják/leszopjon egy pasit, vagy fordítva. Neked hogy esne?

2018. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!