Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok közül van, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül van, akinek ilyen kapcsolata van, vagy erre vágyik?

Figyelt kérdés

Hogy van pasid, de mellette "csajod" is, akivel néha összejártok, és akár neki is van barátja. Működött?


25/B/N



2018. febr. 10. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

picibogyesz

Jaaaa, nem. Ez fel sem merül, hogy azért keresne egy lányt is, mert nem elég, amit nyújtok. Nem erről szól a kérdés és szerénytelen sem szeretnék lenni, de tényleg nem ez áll mögötte.

2018. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék ilyet.Páromat sem zavarná.Lehetnénk hármasban, vagy csak úgy hogy ő is ott van de nem vesz részt, de kettesben is lehetnék nővel.

Én vagyok nagyon bátortalan.Tök idegen nővel nem feküdnék le, ismerősnél nem merek bepróbálkozni.

A férfi részéről nem gondolnám, hogy emiatt papucs lenne.

2018. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha a csajom összejárna egy csajjal, úgy, hogy én ezt megengedem akkor én mi vagyok? Jótevő? na ne :D
2018. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!