Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg én vagyok a hibás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás amiért megadom a másiknak azt, amire vágyik?

Figyelt kérdés

Bi srácként egyedül élek, rendszeresen ismerkedek, volt már alkalmi kapcsolatom és előfordult, hogy ilyenkor alkalmi szex lett a vége. Köztük több házas, vagy párkapcsolatban lévő férfival. Egyik ismerősöm nekem támadt, hogy hogy lehetek ilyen, hogy házas emberekkel szexelek, hisz ezzel tönkre teszem a házasságukat, párkapcsolatukat. És ezért én vagyok a hibás, és miért nem érzem át a felelősségemet.

Én meg azt mondom, hogy senkit nem kényszerítek a szexelésre, senkinek nem tettem fegyvert a fejéhez. Csak olyan férfiakkal szexeltem, aki maga is akarta. Nem hiszem, hogy én lennék a hibás azért, mert nekik nem jó a szexuális életük.

Tudjuk, hogy a férfiak is szeretik, ha izgatják őket hátulról. De sok férfi nem meri bevallani ezt a feleségének, párjának. Pedig, ha bevallaná, lehet, hogy a felesége izgatná a férjét hátulról. De ha én megteszem, hogy izgatom a férfit, esetleg szexelünk is, akkor miért én vagyok a hibás? Miért nem ők, akik nem mernek, vagy nem tudnak őszintén beszélni szexuális vágyaikról? Ha egy fulhetero pasi elmegy az utcalányhoz és befizet nála egy körre, akkor az utcalány a hibás? Nem a férfi aki felkereste? Vagy nem a feleség, aki nem tudja megfelelően kielégíteni partnerét?

De mondok mást is. Ha a férj nem meri elmondani a vágyát a feleségének, de azt viszont igényli, hogy leszo.jam, vagy hátulról megrakjam, és utána békességben élnek, akkor lehet hogy pont jót teszek nekik? A férfi levezeti feszültségét, aztán hazamegy és boldogan él a családjával.

Tényleg én vagyok a hibás?



2017. jún. 11. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdnél le olyan férfival, akinek tudom, hogy kapcsolata van, mert szerintem az ilyen ember lúzer. Ennyir egyszerű. Ha neked így jó, akkor hajrá, de én jó nagy parasztnak érezném magam
2017. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hibásak aki párkapcsolatban él megcsalja azt és aki tudja hogy a másik abban él de belemegy.. mindkettő hibás nincs az hogy az egyik jobba a másik kevésbé.
2017. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az előzővel nem értek egyet: aki párkapcsolatban él sokkal nagyobb hibás, mint a szerető..vagyis kérdező, te is hibás vagy de közel sem annyira mint a férjek
2017. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Azert biszexualisoknal nekem ez egy kicsit nehezkesnek tunik.

Ha valaki mondjuk joreszt hetero es szereti a feleseget, de neha vagyik egy ferfival is a szexre, akkor hogy mashogy oldja meg?

2017. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem engem egyszerűen nem zavarna, hogyha együtt lennék egy sráccal, és néha ő lefeküdne más srácokkal, ha közben a mi kapcsolatunk kiegyensúlyozott marad és továbbra is érezném, hogy az irántam való érdeklődése nem lankad. Nekem ez beleférne.
2017. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
13:06 Miért, egy hetero nem vágyhat más férfira nőre? Ez vmi biszex sajátosság, hogy neki kijár, hogy ey másik neműve csalja meg a párját? Aki szeret vkit, abban fel sem merül ilyesmi
2017. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az a hibás, aki csalja veled a feleségét, nem pedig te. Jól mondtad. Te mit tehetsz erről? Ha te nem mész bele, akkor talál magának mást, akivel kiélheti a homoszexuális vágyait. Ezen ne emészd magad, az ő lelkiismerete, nem a tied.
2017. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én utálom az ilyen pasikat, nem érdekelnek. Olyan sunyi unszimpatikusak. Inkább keresnék egy meleg vagy legalább is szingli srácot. 20f/m
2017. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lajos vagyok, Bp. 1863.


Írod:

A férfi levezeti feszültségét, aztán hazamegy és boldogan él a családjával.



ÉN: Teljesen egyet értek a fenti a gondolatmenettel.


Sokan, sokféle okból "Gyakorizunk".


A gondolatmenetem azoknak szól, akik PÁRKAPCSOLATBAN ÉLNEK, és a szexualitás kategória bármelyikében aktívan nézelődnek, kérdeznek, válaszolnak...


Biztos, hogy egyrészt amiatt vagyunk itt, mert valami NEM MŰKÖDIK JÓL a párkapcsolatunkban. Valami hiányzik az életünkből, vagy egyenesen épp válságban vagyunk. Hiányzik a szex, hiányzik a beszélgetés, az egymásra figyelés stb. stb.....


De az okai is sokfélék lehetnek a "gyakorizásnak". Van aki segítségért jön, Van aki segíteni, van aki jó tanácsért, van aki kalandozni, esetleg randit találni, végre beszélni valakivel, kimondani a rejtett titkokat.....



De a közös bennünk akkor is az, hogy a párkapcsolatunk NEM OKÉ-s.



Az én esetemben, arra jöttem, hogy a párom nem játékos, nem incselkedős, nem kalandvágyó. Amire pedig az én gyerek lelkem vágyna.


Ő nagyon megbízható és odaadó, áldozatkész és segítő, jó szerető, de nem pajkos, nem szeleburdi.....


S itt talán megtalálom azt, aki szintén erre vágyik:

vidám, felhőtlen, boldog játszadozásra, beszélgetésre, incselkedésre, fantáziálásra,


S LEGFŐKÉPP A BELSŐ VÁGYAINK,

TERVEINK, CÉLJAINK MEGBESZÉLÉSÉRE.... :)


És a gyerek lelkünk tud együtt játszani,.... :)


Lajos

2017. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!