Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más lányok is vannak így ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok is vannak így ezzel?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok de sokkal inkább a lányok vonzzanak. Ti hogy vagytok ezzel?

Kort is írjatok légyszi.



2018. febr. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában én is így vagyok. :)

20/L

2018. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez személyes preferencia kérdése és tök normális. A nemi vonzalom biszex embereknél sok esetben nem egyenlő mindkét nem iránt. Ismerek pl. olyan férfit, aki majdnem 30 éves, biszex, de eddig csak férfiakkal volt párkapcsolatban.
2018. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is inkább a lányok.

23/L

2018. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. :)

17/l

2018. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem időközönként billen a mérleg annak függvényében, hogy épp melyik vágyadat tudod kiélni. Én már olyan rég óta szeretném lánnyal kipróbálni, hogy néha kezdem elhinni, hogy leszbikus vagyok, viszont magamban azért tudom, hogy nem. Mégis az elfojtott vágyak annyira erősek, hogy felerősítik a lányok iránti érdeklődésemet is. Minél inkább kielégítetlenek maradnak a vágyak, annál inkább húzunk feléjük. Eddig lánnyal csak csókban és simogatásban volt részem, a többi kapcsolatom fiúkkal volt, és annyira szeretném már lánnyal, hogy a fiúk szinte teljesen elvesztek a képből. Viszont szerintem ha kiélhetném magam, vagyis lenne kapcsolatom lánnyal, azután a mérleg kiegyenlítődne, és nem mondom, hogy ugyanannyira kívánnám a fiúkat mint a lányokat, de valahogy ellensúlyozni tudnák egymást. Szóval szerintem az a nem kelt benned erősebb vonzalmat, amelyikkel régebben volt kapcsolatod.

20 L

2018. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!