Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk és Lányok ti hogy vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Lányok ti hogy vagytok ezzel? Van itt olyan aki kipróbálná? (Anál)

Figyelt kérdés

Én a párom kérésére oda adtam magam bele mentem az análisba de nagyon vágyom rá hogy én is csinálhasam neki.

Pl újaimmal vagy vibrátoral.

De nem engedi



2018. jan. 27. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Férfi részéről, ehhez biszex hajlam kell. Én se engedném, de az nem zavarna ha a csaj biszex.
2018. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok és nem vagyok biszex de valamiért vágyom rá hogy a pasim megadja magát.

Szeretném vibrátorozni vagy ujjazni.

2018. jan. 27. 15:08
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez akkora hülyeség, hogy ehhez bi hajlam kell...


Kérdező, óvatosan próbálkozz! Pl ha orálozol neki, akkor óvatosan simogasd neki ott, NEM durván, csak tévedjen arra az ujjad. Az már csak rajtad áll, hogy esetleg a nyelves is elkalandozik. A férfiaknak a zacskó és popsi nyílás közötti rész baromi érzékeny. Tetszeni fog neki! Később mehetsz lejjebb, baromi jó érzés. :)

Síkosítóval simogathatod neki és óvatosan próbálkozhatsz becsúsztatni neki. Nyilván figyeled a reakciókat. Ha nem működik többször sem, akkor beszélni kell róla, lehet neki tényleg nem jön be. Viszont ha tetszik neki, akkor már csak 1 lépés valami kis segédeszköz. :)

Sok sikert. 32/F

2018. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én az ujjazásban benne lennék szerintem. Magamtól nem izgat különösebben a dolog, de ha látnám, hogy a csaj szeretné nagyon kipróbálni, akkor belemennék valószínűleg. Viszont tényleg csak azt hagynám, hogy az ujjával, és hogy egy prosztatamasszázst csináljon nekem. Egy rendes vibrátor vagy műpénisz az már sok lenne egyértelműen, azért feldugni ne akarjon nekem már semmit. ;)
2018. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Az kell. Bi hajlam. Ha téged seggbe raknak, felcsatolhatóssal, ahhoz is biszex hajlam kell.
2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ki próbáltam nem volt jó nem jött be

24N

2018. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Ès ahhoz nem kell biszex hajlam hogy segglyukba dugja a farkát ? Mivel mind 2 nemnek van ánusza..


Volt egy exem akit rendszeresten dugtam ujjaztam

De eszébe nem jutottvolna hogy Ő férfival legyen a gondolattól is hányingere volt

De kibszot nagyot élvezett attól hogy ujjazásal illetve vibrivel ingereltem a prosztatáját

2018. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én sem akarom hogy férfival legyen csak hogy nekem engedje meg a barátnőjének..
2018. jan. 27. 16:11
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy előttem is írta valaki, orál közben, véletlenül, előre megfontolt szándékkal, tévedjen oda a kezed. Simogasd, az ujjadat is tedd a bejárathoz, és akár nyalogathatod is. Hosszú, türelmes "munkával" elérheted, hogy a barátod legalább az ujjazásban benn legyen, ha ő szereti megrakni a popódat.

Ha az én csajom lennél már akár felcsatolhatóssal is csinálhatnád. :)

2018. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 orton ***** válasza:
67%

Nem csak erre vonatkozva...

Szerintem attól függ hány éves az illető, kiforrottak-e a szexuális vágyai vagy még formálható-e.


Szóval ha 30+ éves és meg se fordult a fejében soha, akkor szerintem 100 hogy esélytelen. Ha fiatalabb ennél sokkal, esetleg tizenéves, akkor ki tudja.


Én szvsz tudom, hogy 30 évesen ezek nem izgatnak fejben:

- anált kapni

- bdsm

- bukkake

- pasik

- gruppen


Amik viszont igen és nem sokszor, nem próbáltam:

- nyilvánosan

- 2 nővel

2018. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!