Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, el tudnátok képzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, el tudnátok képzelni komoly egy passzív biszex sráccal?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A passzív biszex azt jelenti hogy ha pasival van akkor őt rakják? Engem nem zavarna, sőt biztos felhoznám témának hogy én is megdugnám őt felcsatolhatóval (és egyéb dolgokkal:). 22L (privit nem kérek)
2018. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ritka pozitív vélemény.😃
2018. jan. 28. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Őszinte leszek, én nem igazán... egyáltalán nem ítélem el a homo- és a biszexualitást sem, de ha a párom biszex lenne, akkor megeshet, hogy elhagy egy pasiért...

Persze aztán lehet, hogy mégis beleszeretnék egy ilyen emberbe, és jól meglennénk, de így, hogy nem áll fenn ez az eset, inkább azt mondom, nem.

2018. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, izgatna is egy ilyen srác, gondolom nyitott lenne sok dologra, amit sok hetero nem enged. :)
2018. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az első.

19l

No privi

2018. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a rettegés...
2018. jan. 29. 07:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
persze. amúgy, ha tényleg engem szeret a srác, valószínűleg nem fog otthagyni egy srácért. bár egyébként a felek nemétől függetlenül ugyanúgy megeshet, hogy otthagy valaki másért, nem hiszem, hogy egy biszex esetében ettől jobban kellene félni.
2018. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott, pozitiv személyiségre utal, szóval nem zavarna.
2018. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha benne lenne dolgokban másik sráccal úgy, hogy tudok róla, sőt nézhetem, akkor igen. (Így nem veszem megcsalásnak, de ha eltitkolja vagy másik nővel is kavar azt igen)


Volt biszex párom, de ott ő nem rajongott ezért a kérésért. Ja és én sem kérek privit, törlöm rögtön.

2018. febr. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz #9-es, a végén még belehalsz, ha elolvasol egy privit! :) Szörnyű dolgok ezek, igaz? :D
2018. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!