Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 43 éves nőként vajon van még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves nőként vajon van még esélyem?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok. Az együtt töltött idő értékes, mindkét gyerekünket tisztességesen neveljük, anyagilag is rendben vagyunk, viszont a szexuális életünk kimerül az egy-két havonta történő együttlétben. Mindketten karban tartjuk magunkat, célzásokat kapunk az ellenkező nemtől.


Arra gondoltam, hogy feldobhatnánk a kapcsolatunkat egy barátnővel, ebben férjem is benne van, viszont egyszerűen nem tudjuk, ebben a korosztályban hol keressünk. Swinger klub, párcsere ilyesmi kizárt, társkeresőkön iszonyat sok a hazug es magát utolsó pillanatban meggondoló egyén. Konkrétan két év alatt nem sikerült összehozni semmit.


Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ti hol keresnétek komoly partnert hosszú távra ilyen célra?


Kérlek kulturált hangnemben válaszoljatok, k.vázásra és hasonlókra nem vagyok kíváncsi.


2018. jan. 18. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Melyik korosztályból?
2018. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gál Zoé ***** válasza:
100%

"Konkrétan két év alatt nem sikerült összehozni semmit."


Tehát internet kizárva. Akkor most vagy végigkérdezed a szingli barátnőidet vagy leszólítasz idegen lányokat kocsmákban. Melyik lehetőség tetszik jobban?

2018. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
mi 20as pár vagyunk és nagyon szivesen beszállnánk :)
2018. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi általában szexpartner keresőn szoktunk (eropolis elsősorban), de tágabb ismeretségi körben is néha próbálkozunk.

(43F-49N)

2018. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Kb. ugyanez van nálunk. Havi 1-2 alkalom,és magunkat azért karbantartjuk. De az a két alkalom olyan,hogy szinte robbanva élvezünk. Egy barátom folyamatosan meséli,hogy ő mindennap csinálja a feleségével,de a feleség csak oda tartja neki,és nem is élvezi,esetleg csak nagy ritkán. Állandó ez miatt a feszültség köztük. Ő teljesíteni szeretne 50 évesen,de frusztrálja az asszony,hogy "unatkozik",sokszor ezért nem is merevedik meg neki rendesen pénisze.Biztos,hogy fel kell dobni a szexet? És ha összeszedtek valamit? Én példáúl nem tudnám elviselni,hogy egy idegen dugja a páromat,és szerintem ez a feleségemnek sem esne jól,ha idegen nőbe mártogatnám a farkamat. Lehet hogy prüd vagyok,de ha egy házasság idáig eljut,akkor szerintem ott már gondok vannak. Nem tudom milyen gondok,csak az hogy a házasság az párkapcsolat szerintem,és itt a PÁRra helyezném a hangsúlyt. Mondom mindezt 45 éves férfi létemre.
2018. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

#5: Ja! Prűd vagy, meg nincs is túl nagy szexuális kultúrád ... A szex és a (pár)kapcsolat két különböző dolog :-P

De persze mindenki úgy csinálja, ahogy boldog tőle ;-)

2018. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Sz*r dolog,amikor ennyi idősen jössz rá,hogy meleg vagy :/
2018. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha meleg lenne nem hinném hogy 20 éve házas lenne :)
2018. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!