Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt tudnátok lenni/járná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok lenni/járnátok egy biszexuális lánnyal? 19/L

Figyelt kérdés
Mind a két nem válaszaira kiváncsi vagyok.

2018. jan. 5. 16:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
26%
Igen, és mellettem szabadon élhetné meg ezt. 43/f
2018. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
68%
mellettem vált azzá.. persze h tudnék :D
2018. jan. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%
A pasasok 90%-a imádná a dolgot. Én is szeretem. Es van olyan szerencsém, hogy egy bi lány a párom 4 éve. Tök jól működik a dolog. Teljes a bizalom köztünk. Néha hazahoz pár kóbór cicust. Néha othon is előjön a pasisabb dominánsabb énje. Azt hiszem nem lehet okom panaszra. 25 F
2018. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, hogy el tudom fogadni. Gondolom ő is elfogadja, hogy időnként én is kiélem, ha megkívánok egy- egy nőt.😊 A legjobb az lenne, hogy mindegyikünk hozhatna haza 1-1 biszex csajt.😊
2018. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Persze és örülnék is neki, mint a férfiak nagy része. Potenciálisan lehetőséget ad olyan dolgokra amik izgalmasak.


Ha mellettem nem akarja kiélni a vágyait, azzal sincs semmi gondom, akkor ugyan olyan jó egy biszex mint egy heteró lány.

2018. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
82%
Itt aki igent mond mind azért mondott igent mert reménykedik hogy akkor több csajt is ba---hat és ebben a barátnője is benne lenne, mert biszex. Arra már senki nem gondol,hogy esetleg azért mert biszex vagyok még nem azt jelenti, hogy szeretném ha más csajt is d---na a párom akkor sem ha én is szeretem a nőket. Undorító hogy valakinek ezért jöhet szóba biszex vagy kifejezetten előny. Szegényeket hol porondra emelik msáskor meg egy hűtlen senkiknek tartjuk őket. Szánalmas
2018. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
28%

A barátnőm nem biszex de ha az lenne semmi bajom nem lenne vele.

Ellentétben imádja a szexet és nehezen bírja nélküle így gyakran adodik, hogy lefekszik, vagy kielégít orálisan más srácokat. Mégis együtt vagyunk és szeretem .

Ha lanyokal is észt tenne akkor se lenne semmi gondom vele

2018. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

#36

Együtt érzek. Nem tudom miért gondolja mindenki hogy a biszexségből következik a hűtlenség is, vagy hogy egy biszexnek folyamatosan szüksége van mindkét nemre. Tudom hogy van ilyen is de én pl pont nem vágyok egy szerelmi háromszögre, nálam a kapcsolat két ember.

Nekem is volt olyan pasim aki azt akarta volna hogy hozzak egy harmadik lányt. Ő kb abban az elképzelésben volt hogy csak azért vagyok biszex hogy ő dughasson egyszerre két csajt. Nem is tartott sokáig a kapcsolat. Kíváncsi vagyok mit szólt ahhoz hogy utána összejöttem egy lánnyal :D Ő is biszex és eszünk ágában nincs bevenni egy pasit harmadiknak.

2018. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Jobban, mint egy leszbikussal. Mivel fiús vagyok, a leszbikusoknál esélyem sincs :/
2018. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. jan. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!