Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Belezúgtam a csoporttársamba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a csoporttársamba? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős srác, kb hasonló magasak vagyunk, meg hasonló az érdeklődési körünk, de mégis inkább haverok vagyunk mint barátok. És hát.. igen, fizikailag bejön. Van neki egy szolid szakálla, meg a bőre is picit barnább tónusú (de nem roma), és eres a karja.. Volt már hogy azt álmodtam, hogy előttem dug meg egy nagyon csinos csajt, és reggel vettem észre hogy áll a sátor odalent. De csak testileg érzek iránta vonzalmat, jó lenne látni ahogy megdug egy csajt, és befeszülnek az izmai, meg ilyenek. De alapjában véve nekem a lányok tetszenek, velük is szeretnék komoly kapcsolatot csinálni, de előtte kipróbálnám pl vele.. mit kéne csinálnom?..


19/F



2018. jan. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, dugjatok meg együtt egy csajt. Akkor őt is nézheted közben.
2018. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy benne lenne.. plusz mindketten szüzek vagyunk még
2018. jan. 4. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyertek fel hozzám, biztos nem maradtok szűzek. :-DDD
2018. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress más társaságot úgy talán nem lesz az agyadban...
2018. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd hogy verjétek ki együtt, utána ha hajlamosak vagytok rá, jöhet a továblépés.
2018. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!