Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Új évi fogadalmam, hogy végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új évi fogadalmam, hogy végre kipróbálom fiúval is. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és biszexuális, ez már biztos. Hol érdemes keresni egy fiatalabb passzív fiút, akivel diszkréten kipróbálhatok ezt-azt?

2018. jan. 3. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván, nem minden férfi álmodozik arról, hogy milyen lehet egy másik férfivel a szex bármilyen formája, ideértve a közös hokit is. Ez nem baj, mert ugyanakkor nagyon sok bi/meleg is él köztünk. Ahogy írták előttem a személyes ismerkedésen túl, vagy előtte, ott vannak a neten a meleg társ/párkereső oldalak, ahol némi szerencsével találhatsz partnert vágyaid kiéléséhez. Csak ne görcsölj rá, mert újévi fogadalom, hanem kezeld lazán, még akkor is, ha nem sikerül azonnal az ismerkedés.
2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Azt hittem az én kérdésem ez, de mondom én ilyet nem írtam ki. Ugyanezt tervezem, én is fiatal passzív sráccal és én is huszonéves vagyok.:) Majd írj ha sikerült, hogy hol találtál srácot.
2018. febr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!