Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem fog teljesen szetesni ay...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog teljesen szetesni ay identitasom, ha kiprobalom azonos nemuvel?

Figyelt kérdés
Eddig csak a lanyok erdekeltek, de az utobbi idoben valamiert egyre inkabb foglalkoztatott a gondolat, hogy fiuval oralozzak... tudom, hogy nem erdemes elfojtani, de itt irta egy valaszolo, hogy nem mindent erdemes kiprobalni, mert fuggoseghez vezethet, amik kiszamithatatlanna teszik az eletet. En csak novel tudom elkepzelni az eletem, csomot fantazialok arrol, hogy milyen lesz, ha lesz vegre egy komoly kapcsolatom (eddig nem nagyon volt, de csak lanyok tetszettek mindig is). De ugyanakkor ezt az egy dolgot valamiert kivanom. Testileg. Tartok tole, nem tudom, jo otlet-e.
2017. szept. 5. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert tetszik a fa$z, még nem biztos hogy egy másik férfi teste is tetszik. Tapasztalatom szerint ez múlandó érzés, és lehet h beleszólna az önértékelésedbe ha belemennél dolgokba.
2017. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Tisztázd magadban előre, hogy mit akarsz.


Én is biszex vagyok és tudom hogy

-csak nőbe tudok szerelmes lenni

-csak nővel akarok párkapcsolatot

-egy nővel szeretnék majd egyszer gyerekeket és családot


Ha ez megvan, akkor semmi gond. Amikor nincs nő az életemben, előfordul hogy férfival kalandozom, volt már olyan is hogy egy sráccal heti szinten sok hónapon keresztül jártunk össze szexelni. És eddig kétszer annyi nővel voltam életemben, mint ahány férfival.


Mondjuk úgy azért elég fura, hogy nem voltál még nővel (ha jól értem), de férfival akarod máris. Puncit láss előbb szerintem. Partnerkereső oldalon egy másik sráccal elég könnyű lebeszélni találkát, de nőzni sokkal nehezebb. Aki biszexnek tartja magát és előbb van fiúval, mint lánnyal, az általában csak a könnyebb utat választja és ahelyett hogy energiát fektetne a csajozásba, csak ráhajt az egyszerűbb útra.

2017. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyiket kivanod jobban. Ha egyforman, akkor nem szamit, melyik van elobb. Az osztoneidre hallgass, ne arra hogy jajj melyiket fogadjak el konnyebben vagy h jaj ferfival nem lehet gyerekem.
2017. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3:

Azért a biszex férfiak legeslegtöbbje titokban tartja hogy férfiakkal is szokott lenni.

2017. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Hat eleg gaz, hogy titokban. Foleg baratno mellett. Attol meg lehetne vki huseges, mert biszex.
2017. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

5:

Ilyet ki írt?

2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem pl az erdekelne, hogy tudok-e utana ugyanugy tekinteni a barataimra. Meg hogy el lehet-e szamolni magadban azzal, hogy mindenkit megtevesztesz (hisz nem mondod el).
2017. szept. 8. 13:55
 8/12 A kérdező kommentje:

""Azért mert tetszik a fa$z, még nem biztos hogy egy másik férfi teste is tetszik.""


Az a fura, hogy de igen. Marmint, a vekony, szortelen, fiatal felsotest vonz.

2017. szept. 8. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

"Nem fog teljesen szetesni ay identitasom, "


De sőt még egy quantum hasadás kíséretében egy párhuzamos univerzumba is átkerülhetsz --.--

2017. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miert nem lehet normalisan valaszolni? Szerintem van ervenye a kerdesemnek.
2017. szept. 8. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!