Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Segítene-e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Segítene-e a nemi identitásom meghatározásában, ha?

Figyelt kérdés

Újabban sokat fantáziálok arról, hogy egy fiúval oda vissza orális játékot játszom. De én nős vagyok.

Lajos Ffi/ 54


2017. jún. 4. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nős is vagy, meg öreg trottyos is.
2017. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2017. jún. 4. 07:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A biszexualitás nincs korhoz és nemhez kötve. Én is van, hogy azt álmodom, hogy jól kinyalok egy lányt, de van barátom, és nem dobnám el egy csajért. A fantázia fantázia marad, nincs ezzel semmi baj.
2017. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg biszex vagy.

De ki kell próbálni, hogy teljesen biztos legyél benne. ;)

2017. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen úgy vélem, hogy van egyfajta fantázia, ami hasonlatos a fantasy játékok világához, mint játék, mint időtöltés, ami szinesíti a napjainkat.


És van az a fantázia, ami valamely vággyal, vagy cselekvéssel kapcsolatos. Pld. elutazni valahová, a kötélugrás (bungee jumping) , a búvárkodás, elszívni egy szivart stb. stb.


Ezekről a fantáziáról (vágyakról) csak akkor derülnek ki, hogy valódiak-e, ha kipróbáljuk áréljük őket.


Tehát, akkor tudom meg, hogy biszex vagyok e , ha egy kedves fiú szája kényeztet engem, s arra hogy reagál a testem, majd én is őt, s ha a kezembe fogom a férfiasságát, s a szába veszem azt, akkor a fantázia valósággá válik...


és And it turns out what the real desires are :)...

2017. jún. 4. 08:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen úgy vélem, hogy van egyfajta fantázia, ami hasonlatos a fantasy játékok világához. Ami játékként, időtöltésként, színesíti a napjainkat.


És van egy másik fajta, amely valamely vággyal, vagy cselekvéssel kapcsolatos.

Pld. elutazni valahová, a kötélugrást megcsinálni (bungee jumping), a búvárkánt lemerülni a víz alá, vagy elszívni egy Havanna szivart stb. stb.


Ezekről a fantáziákról (vágyakról) csak akkor derülnek ki, hogy valódiak-e, ha átéljük őket.


Tehát, akkor tudom meg, hogy biszex vagyok e , ha egy kedves fiú keze és szája kényeztet engem, s figyelem a testemet, hogyan reagál,

majd én is kényeztetem őt. A kezembe fogom a férfiasságát, s a számba is veszem azt, akkor a fantázia valósággá válik... And it turns out what the real desires are :)


Legyen így, belevágok :)

2017. jún. 4. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Tökjó, csak a nejeddel szemben ez baromira tisztességtelen, amennyiben nem tud róla. Bár gondolom, ez rajtam kívül senkit sem érdekel ebben a topicban.
2017. jún. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszönöm a válaszod :)


Tud róla.

2017. jún. 5. 07:38
 9/9 A kérdező kommentje:
A nős vagyok arra akart utalni, hogy nincs nagy tapasztalatom e téren.
2017. jún. 5. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!