Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Új évi fogadalmam, hogy végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új évi fogadalmam, hogy végre kipróbálom fiúval is. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és biszexuális, ez már biztos. Hol érdemes keresni egy fiatalabb passzív fiút, akivel diszkréten kipróbálhatok ezt-azt?

2018. jan. 3. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten kezdeném.
2018. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*Újévi
2018. jan. 3. 14:09
 3/12 Ramone ***** válasza:
10%
Nekem újévi fogadalmam volt hogy nem cinkelem a melegeket de látod... Az ilyen kérdésekkel kiprovokáljátok :D
2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neked meg az életed kellene elvenni, te agyhalott f*asz. Ha zavar valami, minek írsz ide? Miért zavar, hogy ki mit csinál? Saját életeddel foglalkozz, ne a máséval.
2018. jan. 3. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
persze ha ezt egy lány irta volna ki hogy kipróbálná lányokkal már jönnének a seggny@ó kommentek :DD
2018. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó igazad van, én biszex lányként mondom hogy undorító ez a képmutatás.

Szerintem rajta kérdező, de remélem nincs barátnőd :/

2018. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Grindr vagy romeo appra regisztralj. Ki lehet fogni nehany gyemantot. 24/F
2018. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sík Robi ***** válasza:
72%

Igazad van, jobb lenne ha mindenki azzal foglalkozna ami érdekli és nem csendoroskodne

Aki nem próbálta az miről mond véleményt ?

Jól dontottel. Sztem baráttal kezd el és ne ismeretlennel

Nekem bejött. Hidd el minden férfi gondolkodik ezen

Hajrá

Sok sikert

2018. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ismerkedéssel, és partner kereséssel kezdjed. Lehet élőben, utcán, szórakozó helyen, fürdőben, stb. Leg- gyorsabb viszont a neten ! Planetromeo, vagy hotbull. Igaz sok a kamus, aki csak ismerkedik, de nem akar találkozni. De azért lehet találni ! Itt rögtön a tárgyra térhetsz, hogy mit szeretnél kipróbálni ! Közös recskázást, vagy orált is, esetleg komplett dugást ? Javaslom, csak sorjában haladjál. Nem kell elsőre azonnal mindent ! Megértő partnerrel, eléred a megfelelő izgalmat.
2018. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

#8

Minden férfi? Minden biszex és meleg férfi. Hetero férfinak ilyen nem jut eszébe.

2018. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!