Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok akkor ha egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok akkor ha egyre többet fantáziálok a közös recskázásról?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

attól még nem vagy bisex.

kamaszként vagy fiatalon sztem kb 22-23-ig simán kíváncsiságból a legtöbb fiúnak vabn ilyesmi kalandja, aztán kész ennyi, örökre elfele3jti, csak egy sima kaland marad, ettől se biszex se homo nem lesz.

úgyhogy ne aggódj, teljesen normális ... csak elég sok a frusztrált ember, aztán irigykednek, ennyi.

2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Frusztrált emberek. :D Te vagy frusztrált. Bizony meglehet, hogy biszex a kérdező. De mi van akkor? Nem lenne ő attól rosszabb ember. Akkor sem lenne az, ha meleg lenne.
2018. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló vágyam van nekem is, de nem merem felvezetni senkinek. Társkeresőre meg nem raknám fel a képem, stb ezzel a vággyal...
2018. febr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

szerintem próbáld ki, akkor kiderül mi érdekel még :D

nekem nagyon bejön

20f

2018. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben közös? Összefogjátok a két rudit, és úgy egyszerre ketten két kézzel, vagy hogyan?
2023. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!