Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lehetek, ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lehetek, ha ilyen dolgokról fantáziálok?

Figyelt kérdés

Sokszor elképzelem, hogy egy kanapén ülök letolt nadrággal, mellettem két haverom, akik engem szopnak, nyelvükkel a makkomat és golyóimat erősen szívják. Közben az asztalnál ott ülnek a barátnőink és mosolyogva néznek, rövid idő múlva pedig hatalmasat spriccelek. Fiktív személyek vannak a sztoriban.

Más homoerotikus dolgok pl. csók nem izgatnak, csak szeretem pl. a szép farkak látványát, de nem jutottam oda még, hogy kipróbáljam sráccal, furának érezném. 24/F


2017. ápr. 20. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak csaj hiányod van. Velem ugyan ez volt kb egy éve, hogy vágytam egy srác közelségére és elkezdtem fantáziálni a legjobb barátnőmről, de gyorsan elhessegettem a gondolatokat mert furcsa volt vele így eljárkálni vagy csak suliban dumálni:D
2017. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik,hogy az vagy,sőt!ha a barátnőiteknek csak annyi szerepet szánnál,hogy mosolyognának mindeközben,akkor ..hát nem is tudom..
2017. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen teljesítenek a vágyaidat.
2017. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az a fantázia szexuálisan felizgat, hogy egy fiú a farkadat leszopja, akkor nem vagy heteró.
2017. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Basz-a-bi
2017. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy-két vonóhúzás biztos van benned, de amíg nem csinálod, addig inkább csak olyan kíváncsi vagy, akinek még punci se jut.
2017. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd rövidre hamar. Próbáld ki!
2017. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!