Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van biszex, aki előbb volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van biszex, aki előbb volt a saját nemével, mint az ellenkező nemmel? Miért? Milyen volt ez?

Figyelt kérdés

17 évesen voltam lánnyal először és 21 évesen fiúval. Alapvetően a nők érdekelnek jobban olyan 60-40 arányban mondjuk.


Sokszor olvasom, hogy van biszex hajlamú srác, aki sikertelen a nőknél (pedig próbálkozik nagyon) és ezért (is) sráccal próbálja ki először vagy sráccal van, nővel meg azért nem, mert nem tud csajozni.


2017. okt. 31. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj ne már. Valamit mondjatok is, hogy miért.
2017. okt. 31. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, lánnyal próbáltam ki először mert így alakult éppen. Csak így megtörténtek a dolgok nem pedig én döntöttem el, hogy na akkor most lánnyal fogom csinálni.
2017. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is szimplán így alakult. Jó volt. 18 évesen volt lánnyal aztán fiúval is először.
2017. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első szexuális élményem, ha lehet annak nevezni, egy barátommal volt. egymásnak vertük ki 13 évesen. Utána sokáig csak lányok voltak, majd 24 évesen ért el az első valódi szexuális élmény egy férfivel.
2017. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!