Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek megkóstoljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkóstoljam a saját spermámat?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat, hogy milyen lehet.

Nagyon sokszor az önkielígítés előtt elhatározom, hogy megkóstolom, de amikor eléveztem akkor meg már nem akarom.

Szerintetek megtegyem?



2017. okt. 24. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
De hogy fogod megkóstolni mielőtt elélveznél?! Önkielégítés előtt nehezen jönne össze.
2017. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Lol, ha akarod

Egyszer én is megkóstoltam ,érdekelt

17/F

2017. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy életed, egy halálod. xDDD
2017. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Igen! Akkor tudni fogod, hogy milyen a lánynak amikor a szájába élvezel és elvárod, hogy le is nyelje!
2017. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
a lányoknak le kell nyelniük, az a dolguk nem?
2017. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Semmi bajod sem lesz ... Nyugodtan ... Mi állít meg ... Én biztosan nem tenném, mert engem nem izgat milyen íze van a spermámnak, sőt még a saját vizeletemet is iszom meg brahiból .... de ha te meg akarod ... isten áldjon. (Ateista vagyok)
2017. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan kóstold meg. Semmi bajod nem lesz tőle. Az íze ne ijesszen meg, az változó, attól függően, hogy mit ettél, ittál.
2017. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Tipp:

Mielőtt elmész hajolj előre a farkad pedig a szád fele és mikor elélvezel akkor talán jut a szádba is és akkor már nem tudsz bánkódni rajta hisz már benne van a szádban

2017. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

8# Ja és még a hajadba is bele megy :) Sőt ha ügyes vagy és nyitvatartod a szemed még oda is LoL majd próbád ki magyarázni a szemészeten, hogyan került oda xD


(Nem biztos, hogy be kerülnél a szemészetre, de gondolom nem lehet jó ha a szemedbe megy sok ezer kicsi úszó sperma ami a szem folyadékodban úszik)

2017. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%

Én biszex vagyok, de kva undorítónak tartom a saját spermám megkóstolását. Soha nem is csináltam. Másét meg szívesen.


24/f

2017. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!