Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » El tudod képzelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni, hogy megváltozik a szexuális orientációd, mert börtönbe kerülsz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem tudom elképzelni azt sem, hogy börtönbe kerülök. De amúgy biztos nem.

22 L

2017. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Vagy azért kerülsz börtönbe mert megváltozott a szexulis orientációd? ooooojeeeeeeeeeeeeeeee
2017. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A börtön egy zárt közösség. A szex meg egy természetes emberi igény. Egy homogén, azonos nemü emberek zárt közösségében, természetes, hogy a szex hiánya kihozza az elitéltekből a saját neméhez való vonzódást, és a szexet, kihagyva most azt a meglévő lehetőséget, hogy az "újoncot" megerőszakolják. Az én szexuális irányultságom biztos nem változna meg, mivel biszex vagyok, és oda-vissza szeretem csinálni.
2017. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Az hogy egy homogén környezetbe kerül egy személy attol nem változik homosexuálissá.

Az hogy vele azonos neművel létesit sexuális kapcsolatot csak és kizárolag azért van mert nincs ellenkezőnemű.

Sőt mi tőbb a legtöbb esetben a kimondottan nőies srácokat dugjakmeg és arra gondolnak,hogy nővel csinálják.


A csajoknál nemtudom,ott azért ez biztosan nem így működik,mivel egy butch ( férfias) leszbi nem aza fajta akit kényszeriteni lehet. Ezért maradnak a lányos lányok amit nem mindenki szeret.

2017. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Hogy kínodban kit dugsz meg, és mi az orientációd, az két különböző dolog. Megdughatod az odvas fát is egy lakatlan szigeten, ha nincs más dugnivalód, de attól még nem fogsz az erdő látványától 'agyban' felizgulni. Ugyanennyit a börtöntörténetekről.
2017. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
El. Volt egy kedves barátom aki azért lett meleg mert tini korában megerőszakolták. Szóval ha hasonló traumán esnék át a böriben akkor elképzelhetőnek tartom.
2017. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De Amúgy ott hogy történik, es hol? 😀 Hisz allandoan össze vannak zárva, akkor meg mindenki latja. Ha valakinek van róla bővebb információja, akkor írhat privatot is 😁
2017. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A wc-n azért van ajtó.

És el is lehet fordulni.


Egy gyerekkori trauma azért más mint ha megeröszakolnak 30évesen.

Meg szerintem attol nem lesz meleg,hogy meggerőszakolják. Inkább csak felnyilt a szeme,hogy "bameg tetszik ha farkat dunka belém".

Mert ezen az alapon az összes megeröszakolt nő butch leszbi lenne.

2017. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok.Hova már!?:D Engem nyalhatnának a női böriben és én "megdugnám"oket bármivel!
2017. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!