Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan, hogy megváltozik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megváltozik a dolog és többet akarhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szitu az, hogy van egy lány barátom általános iskola óta, tehát több mint 20 éve. 19 éves volt, amikor elmondta, hogy leszbikus. Volt egy időszak, amikor nagyon keveset taliztunk meló, család stb. miatt... Nekem idén szétment a kapcsolatom. Az elmúlt pár hétben furán viselkedik, intimebbek a mozdulatai, a szexuális szokásairól beszél rengeteget. Illetve két hete mondott valami olyasmit, hogy kíváncsi lenne milyen lehet egy pasival lefeküdni. Mondjuk elég spicces volt, nem tudom mennyire gondolhatta komolyan. Minden esetre az lenne a kérdésem, hogy nektek volt-e hasonló? Én nem szeretném ha el... a barátságunkat ezzel... És nem tudom, hogy beszéljem meg ezt vele. Anno kb. együtt jártunk csajozni... Amikor megpróbáltam feszegetni a témát egy kicsit, hogy azt komolyan mondta-e, annyi volt a válasz igen. Majd mormolt valamit arról, hogy de úgyse fog bekövetkezni.
2017. aug. 8. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"de úgyse fog bekövetkezni"

kb annyit tesz hogy "miért nem mászol rám?"

Szerintem legyetek megint spiccesek és próbálkozz újra!

Bár lehet a barátság kárára fog menni.

2017. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval te most fiú vagy és van egy leszbikus lány barátod?
2017. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy most jön rá, hogy biszex és rá van indulva.

Talán legyél vele őszinte, kérdezd meg, hogy ezt hogy értette. ha nem akarsz tőle többet, azt is mondd meg, hogy kizárólag barátként tekintesz rá.

2017. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyenge kamu.
2017. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Fiú vagyok és van egy leszbikus lány barátom, gyerekkoromóta, akit nem akarok elveszteni barátként. Rajta kivül nem igazán van barátom...
2017. aug. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!