Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti párotok is megváltozik ha a barátaival van? Szerintetek ez a dolog (lent) jogosan zavar engem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk strandos kiránduláson, én és a párom,meg volt velünk egy haverja és a barátnője.

Már az elején észrevettem,hogy furán viselkedik, kicsit mintha rakta volna az eszét, és bunkó stílusban beszélt velem.

Lekezelőnek éreztem, akármit kérdeztem tőle kiforgatta, pl egy új helyen voltunk, kérdeztem,hogy most hol vagyunk, erre ő:az úton...

Meg egy csomó ilyen dolog volt.

Utána ott meg az elején jó volt, aztán újra ilyen lett.A munkája miatt sokat van távol, örülök,ha egy héten 1-2 nap találkozhatunk, most pl ez volt az egyetlen nap amit eltölthettünk volna együtt...napoztunk és odajön a 2 barát,hogy nem-e megyünk enni. Mondtuk,hogy épp most ettünk...Akkor,hogy menjünk inni. Igazából nem volt kedvem,de elmentem, 10 percet vártunk rájuk amíg kérték ki a kaját, majd én vissza akartam menni napozni,mert teljesen olajos voltam még, amit egy ismerőstől kértem...Ő meg mondta,hogy akkor nyugodtan menjek, és elmentem egyedül, mondtam,hogy majd aztán jöjjön oda.

Vártam rá egy csomót, és megelégeltem aztán ezzel az ismerősömmel elmentünk a nagy medencébe úszni, ő meg utána aludt a pokrócon,mikor visszajöttem.

Kicsit rosszul esett és elment a kedvem az egésztől. Vártam már azt a napot,hogy együtt legyünk legalább egy napot nyugodtan a hétből, de ő akkor is inkább velük ült.Azóta is kicsit rosszul érzem magam.

Persze nem hisztizek neki, de bánt, és nem tudom eldönteni,hogy túl sokat vártam el? Szerintetek?:(

19L


2015. júl. 5. 19:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezek alapján a pasi eléggé lekezelő volt veled.. Vagy a másik csajnak akart tetszeni, vagy a haverjának akarta megmutatni, hogy ő hordja a gatyát és hogy nem vagytok összenőve. Elég szemét húzás volt tőle, hogy így meg akart tőled ,,szabadulni". Ha alig látjátok egymást, szerintem egyáltalán nem nagy kérés, hogy együtt töltsétek az időt.

Szerintem meg kéne mondanod neki, hogy ez bántott, mert lehet, hogy semmi rossz szándék nem volt a dolog mögött, csak nem tudta, hogy ez neked ennyire rosszul fog esni.

19/L

2015. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem a másik lánynak akart tetszeni, Ők ilyenek! Velem is ezt csinálja, most másfél hétre ment el dolgozni és a kollégái előtt teszi magát még a telefonban is :)Arcoskodik, itthon meg még le is térdeltethetném. Bunkók :D

Igazad van nyugi, de Tőlük nem lehet ilyet elvárni... Kakild le ;)

2015. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat azert nem minden ferfi ilyen... Nem tudom ebben a szituacioban se neked, se neki nem volt igaza. Pl ez a poenkodas az en baratom reszerol is meg van (hol vagyunk? Az uton), de abszolut nem erzem tole bantonak, ilyen hulye humora van:D ha kettesben vagyunk, akkor is mond ilyeneket. Lehet, hogy elotted meg nem nyilt meg annyira, nem tudom miota vagytok egyutt.

Az meg, hogy a barataival volt... Vegulis ertheto, hogy rajuk is szanna idot, ha ritkan tudnak talalkozni.

En ebben nem latom a bunkosagot, szerintem csak csalodott vagy, mert te romantikus strandolasra vagytal, o meg inkabb ilyen haverozos-hulyulosre. Elofordul az ilyen.

2015. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megnyugtattatok:)

Igen, itthon teljesen más. Persze mi is hülyülünk, de most rendkívül lekezelőnek tűnt nekem.

Persze érthető,hogy a barátaival is lenne, ezzel semmi bajom,elszoktak járni, de most is 3 óra volt oda-vissza az út,ott is dumálhattak, nekem már hiányzott,hogy együtt töltsünk több időt és ezért eset rosszul tőle :(

2015. júl. 6. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan akadtál ki. Amúgy meg nem az a lényeg, hogy mit válaszol (Úton), hanem hogy hogyan. Amúgy meg merem remélni, hogy nem minden pasi ilyen, mert szerintem nagyon kiábrándító az, amikor valaki úgy akar nagyoskodni a barátai előtt, hogy lekezeli a barátnőjét...ez nem menő, hanem inkább ciki és azt jelenti, hogy igazából semmit nem tud felmutatni, amire igazán büszke lenne.
2015. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!