Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy valaki 26...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki 26 éves korában megváltozik?

Figyelt kérdés
Előtte 10 lánnyal lefeküdt, amiből csak 2 volt tartós kapcsolat, de már nem érdekli a múlt és tartós kapcsolatra törekszik. Elmodása szerint gyerekeket is akar. Meg tud valaki változni?

2017. jan. 30. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtud változni :)
2017. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 lány nem is olyan sok. Szerintem simán megtudna
2017. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze,nem ő lenne az egyedüli aki,úgymond megkomolyodik.

10 lány egyébként sem olyan durván sok. :) Inkább örülj neki,hogy 26 évesen jutott el idáig,nem később.

2017. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy időre igen. Aztán jön a gyerek, sok lesz a stressz és hozzávesz még 10-et.
2017. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
középsuliba még érettségi előtt voltunk és már akkor jártam 10 lánynál :DDD
2017. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért számít, hogy hány partnere volt, vagy egyáltalán mi volt a múltban? A 10 meg egyáltalán nem sok. Ha 16 évesen veszítette el a szüzességét, az évi egy nő. A legtöbb nő 26 éves korára kétszer ennyi pasassal lefekszik, szóval nem értem mi a problémád.

Bárki meg tud változni aki akar, de ha folyton a múltját dörgölik az orra alá, akkor bizony az kísérteni fogja...

2017. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem változás-nem változás kérdése... ha valaki megteheti akkor nagyon is jól teszi és tegye is meg, hogy a 20as évei alatt tapasztalgat, szórakozik, ismerkedik és úgy egyáltalán eldönti hogy mit is akarjon az élettől.

10 partner összesen meg nem is sok... én 21 vagyok, nekem 2 partnerem volt eddig, talán ehhez képest sok, de egyáltalán nem zavarna ha valakinek több volt ennél.

2017. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!