Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális hölgyek! Szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális hölgyek! Szerintetek a párom hajlamos a biszexualitásra, vagy esetleg biszexuális? Esteleg volt már ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

A felvetés egyszerű: ha szex közben a saját nedvét a szájába adom, pld. az ujjamon, farkamon vagy a számon, akkor teljesen begerjed tőle. Ilyenkor mondja hogy de jó p_na szagod van. Tudom hogy nyiltan ezt nem lehet megkérdezni mert nem kanék rá korrekt választ, vagy megsértődne.

CSAK HÖLGYEK VÁLASZÁT VÁROM (biszex, leszbi, heteró)



2017. szept. 20. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Heteró vagyok és szeretem a saját nedvem ízét. Az puncim illatától szintén begerjedek.

Nővel sosem szexelnék.

18l

2017. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"Tudom hogy nyiltan ezt nem lehet megkérdezni.."

Tehát Isten tudja mióta együtt vagytok,ilyeneket mondd,hogy de jó pina szagod van és még nem tartotok ott,hogy nyíltan megkérdezd,hogy tetszenek-e neki a nők is?

Bensőséges lehet a viszonyotok,de komolyan..:D

2017. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1:

Köszönöm a korrekt választ. Erre voltam kíváncsi.

2: Nem azt kértem hogy minősísd a kapcsolatomat. Mindig vannak olyan emberek akik itélkezni jönnek erre az oldalra anélkül hogy valós segítséget nyújtanának. Isten őrizz hogy az ilyenek egyszer az igazságszolgáltatában dolgozzanak.

2017. szept. 20. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság?Megértem..
2017. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4:

Mit nem lehet érteni azon amit neked írtam?

2017. szept. 20. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy csak a sajatjara gerjed, mert osszekapcsolodik a fejeben azzal a tevekenyseggel, ami ezt a nedvet, illatot, izt elocsalogatja belole.

Ettol fuggetlenul meg lehet benne hajlam, de szerintem ez onmagaban meg nem jelenti azt.

Ez olyasmi szerintem, hogy ha szol a zene szex kozben, es egy szamot sokszor hallgatsz olyankor, akkor egy ido utan arra a szamra beindulsz, es nem azert, mert mondjuk az eloadohoz vonzodsz, hanem eszedbe jut, mit szoktal ez alatt a szam alatt csinalni.

De a legtobb no es ferfi nem tisztan heteroszexualis, minimalis hajlam a legtobb emberben van.

2017. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is imádtam a saját nedvemet nyalogatni a barátom ujjáról, de csak később jöttem rá, hogy biszex vagyok. Nem tudom, hogy a kettőnek mennyi köze van egymáshoz, de néha amikor megnyalom azt az ujjam, ami bennem volt, akkor szoktam arra gondolni hogy szívesen kinyalnék egy csajt.
2017. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7:

Ezért tettem fel a kérdést mert nem tudom hogy közben mire gondol. Amikor céloztam rá tagadta hogy vonzódik a nőkhöz is valamilyen szinten. Nyilván nem minden nő mondja el a párjának a legtitkosabb vágyait, talán attól fél hogy kiábrándulok belőle.

Egyébként az előttem szóló hülgynek van igaza: a szexuális orientáétság nem fekete-fehér.

2017. szept. 21. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!