Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » El lehet egy életen át rejteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet egy életen át rejteni a biszexuális hajlamot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok abban biztos, hogy biszexuális lennék, de minden estre vannak ilyen hajlamaim. Azonban olyan közegben élek, ahol ezt nem fogadják el. Nem akarok csalódást okozni a családomnak és a barátaimnak, emiatt próbálom teljesen elrejteni azt, hogy a nők iránt is érdeklődöm.

Lehet ezt egy életen át csinálni? Vagy előbb-utóbb meg fogok törni?



2017. szept. 15. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem csak az van, hogy:


A, Soha nem éled ki, örökre szenvedsz

B, mindenki tudja rólad, nyíltan vállalod


Én 15 éves korom óta tudom hogy biszex vagyok, mégis sikerül ezt a dolgot úgy megélnem, hogy soha eddig barát, család, ismerős, vagy ha volt akkor párom nem tudta meg. Én mondjuk jobban vonzódom az ellenkező nemhez és a sajátomhoz csak viszonylag kevésbé, de eddig titokban ki tudtam élni mindig. Nem egy nagy szenvedés, csak tartsd titokban.


Most 26 éves vagyok

2017. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és ezt úgy írom, hogy nyilván sokszor kipróbáltam már a saját nememmel is.
2017. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elrejtheted, s mégis megélheted ahogy az első Írja, mindaddig míg szerelmes nem lesz egy lányba, s akkor addig örlöd magad míg vagy felvllalpd, s boldog leszel, vagy onnantól kezdve leszel megkeseredett 😐
2017. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én már 60 éve titkolom. Nős vagyok 2 gyerek van. Eddig 4-szer éltem ki ezt a vágyam. 60/f
2017. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lassan majd magadtól fogod azokat az elfogadóbb embereket keresni akiket ez egyáltalán nem zavarja. Onnantól sinen lesz az életed. A környezet az többnyire időszakos, idővel megváltozik ahogyan maga az ember is. Légy türelmes egy kicsit, nem tarthat már olyan soká.
2017. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
El lehet nyomni csak semmi értelme mert belulrol fog nyomasztani az meg nem jo
2017. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha elfojtod, akkor olyan 40-60 éves papa lesz belőled, aki kocsival visz ki az erdőszélre tizen-huszonéves srácot szopatni, dugni (legtöbbször pénzért), miközben otthon van a feleség, gyerekek, esetleg unokák. Rengeteg ilyen van.


Inkább éld ki normális módon.

2017. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó, lány vagyok, úgyhogy amit írtál, annak kevés az esélye.

2017. szept. 17. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:

8

Nőként akkor meg miről beszélsz?


10-ből 9 férfi örül, hogyha a barátnője biszexuális és ki akarja próbálni a hármas szexet, amibe egy másik nőt vonnak még be.

2017. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miről beszélek? Leírtam a kérdésben. Nem elsősorban a párom, hanem a családom elől akarom elrejteni a biszexségemet.


Amúgy nem akarnék részt venni egy hármasban. A párkapcsolat híve vagyok, tehát két személy. Még akkor se érdekel a hármas, ha a harmadik fél az álomnő lenne nekem. Hűséges típus vagyok.

2017. szept. 17. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!