Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő megcsalja a férjét egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Ma valamiért olvasgattam egy oldalt, ahol ilyen nők voltak összegyűjtve. Híres tudósok, írok, színészek, politikusok stb. Sok köztük aki 1800-1900 körül élt. Ez valamiféle kíváncsiság volt? Vagy lázadás? Tudom, hogy férjhez kellett menni, de idővel ezek is kiderültek, esetleg az illető halálát követően, de mégis miért volt ez valahogyan gyakori?

2017. szept. 10. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg nőben van biszexuális hajlam.Szerintem nem volt gyakoribb régebben,csak nagyobb hangot adtak neki,ha mégis nyilvánosság elé került a dolog.
2017. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőt
2017. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*osztom.
2017. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Én örülnék neki ha lenne egy biszex barátnőm, aki mellettem szexelne más csajjal is, de viszont ha egy másik pasival csak flörtöl az nagyon ki akaszt
2017. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem biszex vagyok, pasival vagyok kapcsolatban - de sztem nem megcsalas, ha lánnyal szeretkezem. Plane h ha haza is hozom. :)
2017. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás csak a 20. sz. második felében vált kibeszélhető témává és a női emancipáció is csupán a 19.sz. végére került a közbeszédbe. A férfiak szexuális kultúrája gyakorlatilag az állatoknál megfigyeltekre korlátozódott. Így a finomabb ingerekre reagáló nők sokszor csak egymás között találtak megfelelő partnerre.
2017. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!