Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » El lehet egy életen át rejteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet egy életen át rejteni a biszexuális hajlamot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok abban biztos, hogy biszexuális lennék, de minden estre vannak ilyen hajlamaim. Azonban olyan közegben élek, ahol ezt nem fogadják el. Nem akarok csalódást okozni a családomnak és a barátaimnak, emiatt próbálom teljesen elrejteni azt, hogy a nők iránt is érdeklődöm.

Lehet ezt egy életen át csinálni? Vagy előbb-utóbb meg fogok törni?



2017. szept. 15. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

OK. Én biszex férfi vagyok és valahogy sikerült elrejtenem a családom, barátaim, kb mindenki elől ezt, annak ellenére hogy kiélem az ilyen vágyaim viszonylag rendszeresen, éves szinten.


2. Nekem az a "trükköm", hogy nem tudok szerelmes lenni a saját nemembe. Szóval élvezem a szexet, tudok szenvedélyes lenni, de így önmagában a "szerelem" nem sokat jelent más egyéb nélkül. Vagyis:


3. Mi értelme olyan emberbe szerelmesnek lenni, akivel nem lehet közös gyereketek? Nekem tényleg voltak már szenvedélyes férfi szeretőim, akikkel jó volt a szex. De akárhogy dörgölnéd te is a puncid egy másik nővel, vagy én is akárhogy dugom egy szeretőm fenekét, abból nem nagyon fog majd gyerek összejönni. Az ilyeneket ezért (is) felejtsd el.

2017. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rejtegetni sem nagydobra verni. De leht úgy élni,hogy csak az tudja,akinek kell.;)
2017. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm (férfi vagyok) kollégiumi lakótársa bi lány volt, akinek volt egy leszbi barátnője. Lazán csalta a biszex csaj a másikat sráccal.


Ez nagyon más élmény:

[link]


Mint ez:

[link]

2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!