Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró barátomat hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró barátomat hogyan szophatnám le?

Figyelt kérdés

35 éves férfiak vagyunk mindketten. Van egy barátom, akit nagyon kedvelek, gyakran összefutunk, beszélgetünk, jól érezzük magunkat, aranyos srác.


Van egy műpéniszem, azzal szoktam játszani, és gyakran azt képzelem, hogy az ő farka van a számban, neki szerzek kellemes perceket, és a végén a számban is élvez el. Na, ezt szeretném élőben átélni vele, nem is kellene neki semmit tennie, csak hagynia, hogy én cumizzak neki. Nagyon kedves srác, de heteró, így necces az ügy. Jelenleg nincs barátnője, már biztos ki van éhezve a farka, szeretnék segíteni rajta. Hogyan vessem fel neki az ötletet? Félek, ha nemet mond, a barátságunk bánhatja a dolgot, viszont nagyon vonz a gondolat, hogy kielégítsem őt. Más is volt ilyen helyzetben? Hogyan kezelte?



2017. szept. 9. 10:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
#9 Amit leírtál az pont azt jelenti hogy nem vagy heteró. Közöd sincs a heterókhoz.
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Jönnétek ti is egy körre, vagy mi a problémátok?
2017. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%
Semmi problémám nincs a biszexekkel/melegekkel de nem mindenki az ezen mit nem lehet felfogni?
2017. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Hívd át egy este kicsit iszogatni meg ilyesmi, üljetek be tv elé lazuljatok és tereld arra a témát valahogy :)

Nemtom például hogy egy pasi kikezdett veled vagy valami. A reakcióiból meg úgyis látnád hogy mennyire érdekelné a téma. Aztán meg lehet nem is csak szopás lenne belőle... :)

2017. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ha ez megnyugtat, nagyon sok olyan hetero dédelget biszex vágyakat, akiről nem is gondolnád. Szóval nem lehetetlen, hogy benne lesz.
2017. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 Éppen ezért az már nem heteró. :-D
2017. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#15 igaz amit mondasz csak rossz a megfogalmazás.

Nagyon sok magát heterónak valló srácban vannak efféle hajlamok.

2017. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
Mièrt nem keresel olyan partnert, aki nem hetero? Elmèsz .uzi fölvonulásra ès már cophatsz is.
2017. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Heteró vagyok és ha egy férfi hozzáérne a cerkámhoz eltörném a kezét legyen az a legjobb barátom. Mások farka meg egyáltalán nem izgat, ha hozzámérne a hideg is kirázna.

Nem lehet megérteni hogy egy heteró irtózik egy pasi szexuális közeledésétől is?

2017. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ebből biztos hogy a barátság megromlása lessz..... nekem volt barát aki ugyanígy volt és többet a szemébe se tudtam nézni mikor közölte hogy lecullantana....
2017. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!