Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok! Ti elképzelhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok! Ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy végül egy meleg srác mellett állapodjatok meg?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy a melegek azért nem szeretik a biszexeket mert mindig a csajokat választják. Nekem még nem volt ilyen tapasztalatom, de most tetszik egy biszex srác, és nekem egy tartós, akár élethosszig tartó kapcsolat lenne a célom, nem vagyok híve az egyéjszakás vagy ideiglenes kapcsolatoknak. Persze lehet, hogy ezzel a sràccal nem lesz semmi, de azért érdekel a véleményetek.

20/meleg f


2017. szept. 7. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A magam nevében tudok nyilatkozni: egész biztosan nem. Én csak nővel tudok elképzelni kapcsolatot. Esetleg egy nőies transzival. :) (csak az ritkább mint a fehér holló)
2017. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem.

Szívem szerint egy transzival állapodnék meg. Tökéletesen megfelelne nekem meg a beállítottságomnak. Nyílván olyanra gondolok aki mindig nőként éli életét nen egy beöltözött ffi.

Csak lehetetlen találni, meg akik vannak azok prostik

2017. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

San Franciscoban esetleg... :-DDDD


Itt Magyarországon ez nincs társadalmilag elfogadva, nem is lesz, konzervatívak vagyunk. Itt max. titkos szeretői kapcsolatban tudok gondolkozni.

2017. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részemről nagyon kis esélyt adok annak, hogy egy meleg férfivel tartós párapcsolatom legyen. Nem zárom ki a lehetőségét, mert a szívnek, érzelmeknek lehet gátat állítani, de nem érdemes.
2017. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok. A párom egy srác már több mint egy éve
2017. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!