Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzanak a nok de baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak a nok de baratom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a baratom nem szeretne harmast, illetve ha jobban belegondolok en sem szivesen latnam ot massal csinalni viszont nagyon kiprobalnam egy novel. A baratom nagyon fontos szamomra de mar az osszekoltozes/ csalad is tema volt az 1 eves kapcsolatunkban es kicsit felek h minel komolyabb lesz annal inkabb csak "alom" marad h egy novel legyek. Csak szexualisan erdekelnek a nok illetve kivancsisagbol nem hagynam el a baratom es nem kerek privatokat. Koszonom!:)

2017. szept. 5. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

8

A saját felfogásom szerint élek.

A legtöbb nő nem tudna férfiként tekinteni arra a férfira, akinek már volt a szájában/fenekében farok.


Bocs hogy a valóságot mondom el, nem azt amit szeretnéd hogy legyen a valóság.


A legtöbb nő nem lenne nyíltan biszex pasival és rengeteg nő szakítana a párjával ha megtudná hogy korábban próbálta már férfival. Nem azt mondom hogy ez szerintem így jó vagy nem jó, csak hogy így működik a valóság, ez a helyzet.

2017. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
probald ki titokban lannyal... igy te is megtudod milyen, pasid nem bankodik, mert nem tudja, kapcsolatotok stabil marad. PROFIT!
2017. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
# 12 szerintem ez hülyeség illetve totál olyan mintha megcsalná ami nem gond ,de akkor neki se legyen rossz ha a párja kufircol egy gyorsat egy másik férfival
2017. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 lehet álszenteskedni ezzel, de nem érdemes
2017. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:


A legtöbb férfi nem tekintené igazi megcsalásnak, ha a barátnője titokban egy másik nővel szexelne (pláne érzelmek nélkül).


A legtöbb nő nagyon is megcsalásnak tekintené, ha a barátja titokban egy másik férfival szexelni (függetlenül attól hogy a szexben a barát a fiú vagy a lány szerepében volt).

2017. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nem tudod mit hagysz ki. :P

Nem vagyok rá büszke de exem tudta nélkül szexeltem egy csinos csajszival. Buta lettem volna kihagyni. A mai napig nagyon jóban ;) vagyunk a lánnyal.

20l

2017. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezert vagyok en jo bi lanyoknak, mert akar 3mas kapcsolatban is benne lennek.
2017. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!