Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy ideje bekavar a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje bekavar a barátom exe, szerintetek jól cselekedem vagy túl "szigorú" vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom biszexuális és tartja az exével a kapcsolatot akivel mára csak haverok maradtak.

Nem vagyok féltékenykedő típus, de néha előfordult,hogy az voltam , mert nem tetszik ez a barátkozàs kettőjük között.

Úgy néz ki nagyon jó barátságba került az expasijával, nem viselt meg a dolog, mi több, szorgalmaztam, bátran barátkozzon vele, nem fogom megtiltani neki, hiszen felesleges az életben elvarratlan szálakat hagyni és dacosan haragot vagy sérelmeket tartogatni. Minek? Nem vezet sehová.

Most mégis elragadott a képzelet-masina, és kételkedni kezdtem a szerelmemben, igyekeztem emlékeztetni magam: én vagyok az ura annak, ami a fejemben történik, hozzám jön haza, velem alszik, velem él, velem osztja meg az életét, velem szexel, engem választott társául, akkor mitől kellene tartanom? Hát attól tartok a barátom érez valamit az exe iránt vagy fordítva. Most már minden hétvégén lelép a szerelmem és a haverjàval bulikba mennek, lementek párszor a balatonra, voltak Badacsonyban, étteremben. Nem hívtak meg, (nem is tudtam volna mindig menniy mert nekem is vannak barátaim akikkel néha együtt töltöm az időt) a párom mindig azzal a kifogàssal jött,hogy a haverja nem szeretné és legyek rá tekintettel, csak ketten akarnak menni, ne haragudjak rá, csak egy barátja, már nincs köztük semmi, csak nagyon fontos neki,hogy vele is időt töltsön, mert mittudom én. Azt mondta nekem,hogy szereti. Ez szíven ütött, mert oké értem,hogy szereti mint barátot, ha ez így van, de akkor is fájt,hogy ezt hallanom kellett tőle.


Beszéltem a fejével,hogy nekem ez így nem fog menni, mert sajnos megingott a bizalmam és fontosabb lesz az exe lassan.. Úgy hogy a legcélszerűbbnek azt láttam,hogy megismerem a párom barátait, az exét és elfogadom őket, ha látom,hogy minden rendben.


Nem akarom kisajátítani a barátomat, mások is részei a szerelmem életének, múltjának, jövőjének, éppúgy, mint a családja, a keze, vagy az illata, de nem nekem kéne az elsőnek lenni? Miért csak az exe után következek? Beszéltem vele, benne van a találkozàsban is, majd kicsattan,hogy felhoztam ezt az ötletet és bevan zsongva. Most folyamatosan róla beszél,hogy milyen jó lesz,ha megismerem én is, csinálhatnánk 3-an is valamit, ha az exe is úgy akarja, amire kevés esélyt látok. De nem is igazán akarok 3-asban progamokat. Azt szeretném,ha velem több időt töltene és a hétvégi találkozásak szàma legalább csökkenjen. Viszont tervezem,hogy megszorongatom kicsit a srácot és ha màsok a szándékai a barátommal akkor röpülnie kell az exnek vagy szakítok a barátommal. Ezt neki is megmondtam, leverte a víz, sajnos sírt és megértem megvígasztalni, nem akartam megijeszteni semmivel sem, csak szerintem most határozottan kell fellépnem, különben elveszítem. Azt mondja ő csak egy barátja, nem akar tőle semmit, fordítva sem. Nektek mi a véleményetek, rosszul cselekedem? Nincsen bűntudatom, de megijesztettem a barátomat és most folyton lohol utànam, szeretget, puszilgat, velem akarja tölteni a hétvégét is (nem panaszkodom), ma délutántól horgászunk, megyünk majd lángost enni, és este együtt takarítjuk a hajót, mert majd mennénk hajózni is. Tudom, érzem, hogy szeret a párom, de ez az ex nagyon bekavar és csak is miatta van feszkó közöttünk. Amúgy egy angyal a párom, nagyon klassz srác és őszínte velem, de nehéz néha követni,hogy mit miért cselekszik, mennyire bízhatok meg benne a későbbiekben. Fiatal is még nagyon és sokszor irányt kell mutatnom neki, a helyes útra terelgetem, majdnem 10 év korkülönbség van köztünk.


29F (aktív)



2017. jún. 23. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a biszexuális kapcsolatokban ez másként értelmezhető-e, de én heteroként azt mondom, hogy teljesen korrekt módon cselekedtél. Habár nekem azért tényleg fura, hogy ennyire jóban maradt az exével (hogy lényegében téged háttérbe szorít).
2017. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, nem kicsit. Kiderül mi lesz, nem fogok jó pofizni az exével. Megkérdezem mik a szándékai, mit szeretne a barátomtól és megkérem,hogy vonuljon kicsit hàttérbe, mert beleböfög a kapcsolatunkba.
2017. jún. 23. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az exe lenne, zavarna ennyire? Mennyit találkoznak mégis, hogy már kb. tiltani akarod tőle?
2017. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, akkor is zavarna, de nem annyira. Nem tudom akkor hogy éreznék.


Szinte az összes hétvégén foglalt egy ideje. De már a hét közepén szokta mondani,hogy programja lesz az exével majd.


Hétköznap velem van, de akkor dolgozunk (ő tanult is eddig, még fősulira jàr) A hétvégét tölthetné velem is, de nem. Nem, mert neki fontos az exe igaz csak barátok, de már megígérte neki stb


Ez lenne az 5-dik olyan eset,hogy a baràtjàval töltené az egész szombatot. Nem tudom mit csinàlnak, mondani bármit lehet.


Nem vagyunk sülve főve együtt, még a hétvégén is előfordul,hogy mindketten mást tervezünk csinálni. Ő megy inkàbb buliba, a haverokkal van, én pedig szintén a barátaimmal.


A korkülönbség miatt nem igazán érdekelnek a korabeli srácok, ismerem a többségét, de nem tudok róluk sem semmit.


Egyedüli gondot az ex okozza.

2017. jún. 23. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Szóval akkor az a bajod, hogy az exe... Nézd, heti 6 napot amúgy kb. együtt tudtok lenni vagyis megoldhatnátok, hisz veled is él és mégis amiatt az egy nap alatt sír a szád. Nem gondolod, hogy önző vagy kissé? Ennyi erővel akármelyik barátjába belezúghat, akivel találkozgat. Nem véletlenül EX. Valami nem működött és most veled van. Akármennyire is szeretném a párom, engem egész biztos elkezdene megingatni az állandó féltékenykedése, főleg ha még ilyen szánalmas módon fenyegetőzik is. NEM A TULAJDONOD A MÁSIK EMBER!! Fogd fel, vannak barátai, közelebbiek is, nem te vagy az élete központja kizárólagosan, pont az nem lenne a normális. Kicsit nézz magadba...
2017. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!